Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok orbán ráhel...

Mit szóltok orbán ráhel pelenkás esetéhez?

Figyelt kérdés

2018. aug. 21. 21:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
66%

"Árulkodó a gondolkodásod. Tehát te ilyen módon politizálsz! Nekem ilyen nem jut eszembe. Én a családomért dolgozom, nekem nincs gazdám, én egy öntörvényű ember vagyok. Én Fletó alatt is jól éltem, most is megvagyok."


:):):)

2018. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
26%
Nem vagyok Fidesz szavazó, Orbán Viktor pökhendi stílusa és pofátlan politikája pedig kifejezetten taszít, viszont én nem látom ilyen botrányosnak ezt az ügyek. Oké, volt ott kuka, de létezik olyan, hogy az ember nem veszi észre. Becsomagolta a használt pelenkát egy zacskóba, majd elhelyezte az aszfaltos rész szélére. Nem kidobta út közben az autóból, hanem olyan helyre tette, ahol pl. a szemétszedők észre tudják venni... Nem szép dolog, nem is gondolom, hogy Orbán Ráhelnél ez az általános vagy ez lenne az igényszintje, de ekkora kis baki belefér tőle is meg minden más halandó embertől is. Szerintem túl van tolva ez az ügy, nem a gyerekét verte vagy nem ő piszkított oda a fűbe...
2018. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
28%
nem tudom miről van szó, de látom az ellenzéki emberek jól el lovagolgatnak a témán, a baloldali médiagépezet ezek szerint teszi a dolgát.
2018. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%

"Lillie Smile"


Ez csak nálatok cigánylányoknál szokás, hogy elhelyezzük a ganét az aszfalt szélire majd úgyis észreveszi a kukás.

Magyar ember ha nincs kuka magával viszi a következő parkolóig, ha ott sincs kuka a huszadik parkolóig és ha sehol sincs, akkor haza viszi az otthoni kukába.


Tudod a kukásnak nem dolga és nem is teheti hogy a kukán kívüli szemetet szedegesse.

2018. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy nem érted miért, mert még sohasem dolgoztál. Nos azért mert egy mert egy munkahelyen van egy adott feladat amit a nap végéig végre kell hajtani, ha nem ezt teszi egyszerűen kirúgják a geccibe. Hidd el te sipákoltál leghangosabban ha fél évig nem lenne a kukád kiürítve, mert utolsó vagy az útvonalon és hozzád már sosem érnek oda, mert túl sok cigánylány "helyezett el" az út szélén túl sok ganét és a kukások azt szedegetik.
2018. aug. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
29%

# 16/17 Időpont ma 01:03


Nem vagyok cigánylány, félig magyar vagyok, félig orosz. Az igénytelenséget se próbáld rám húzni, erősen gyanítom, hogy tisztább a pincém padlója, mint a tányéraid.

Ez a szájtépés pedig felesleges, elég megnézni az átlag magyart itt-ott, nem éppen olyan igényes külsejű és környezetű a legtöbb, hogy csak úgy ilyeneket állíts és ennyire hibátlan nemzet lennénk. Bár nem gyakran tömegközeledem, de múltkor megtettem - mikor a kánikula volt - és irdatlan sok büdös magyar ember van, ápolatlan fogsorok és össze-vissza ruhák mindenütt, hogy tovább ne is soroljam. Szóval ahogy mondtam, szerintem ennyi "baki" belefér Orbán Ráheltől is - ahogy belefér egy "Nagy Hunórától" meg egy "Kolompár Kasszandrától" is. Ennyi baj legyen, csak ennyire legyen mindenki igénytelen, hogy letesz a földre egy használt pelenkát...

2018. aug. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
34%
Amúgy akkor legyen utcaseprő, nekem mindegy, úgy látszik, ehhez te értesz, én nem vagyok ebben kompetens és ismerőseim sem.
2018. aug. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
39%
ez a topic kezd hasonlítani egy blikk cikkre. Most komolyan ezen morfondíroztok hogy valaki kidobott egy szaros pelenkát
2018. aug. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan vissza mehetsz a Szovjetunióba szétdobálni a ganét. Ez magyarország, itt mások a szokások.
2018. aug. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%
Fideszes vagyok, és szerintem nem volt szép dolog. Szerencsére nem ráhel a miniszterelnök.
2018. aug. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!