Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokkal jobban kelendő egy...

Sokkal jobban kelendő egy termék, ha rá van írva, hogy magyar vagy német?

Figyelt kérdés
A magyaron kívül még a német termékeknél szeretik kihangsúlyozni a származást, mert a magyar abban a hitben él, ha valami német akkor az csak minőségi lehet. Pedig szerintem elég silány minőségűek a német termékek. Én alapból nem szeretem a németeket mert nagyképűek a semmire. Nem elitek ők semmiben, esetleg csak mások gyűlölésében.
2018. aug. 20. 21:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
"Nem elitek ők semmiben,esetleg csak mások gyűlölésében." Ezt nem tudom, viszont ezen a téren, a magyaroknak is van meg hová fejlődni.
2018. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Most ha a boltokban gondolsz arra, hogy amin rajta van, hogy magyar termék plecsni stb mennyire érdekli az embereket?


Annyira, hogy ha az éri meg akkor azt veszi, ha a német, japán, kínai, stb akkor azt. Ez amolyan eltolt marketingfogás ebben az országban, van ahol működik, angolokra például elég jellemző, hogy akkor is azt veszik ami hazai ha kicsit drágább.

2018. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Még jó, hogy vannak széljobber magyarok, különben nem tudná a világ, hogy a Magyar a Felsőbb Faj és mindenben a Magyarok a legjobbak.
2018. aug. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#14

Mégis előrébb vannak, mint mi :P

2018. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Jaj a magyar szakemberekről inkább ne beszéljünk, nem éppen a precizitásukról híresek... A német precizitás viszont világ szinte elismert. Nem hiába a legjobb fegyvereket is a németek gyártották és az autóiparban is kimagasló minőséget képviselnek a mai napik. Nézzük már meg hány magyar autómárka van és hány német... Ja, hogy egy magyar sincs? Na vajon miért...?? Egyébként más iparágakban is kiemelkedőek a németek. Egyszerűen nincs is vetélytársuk ezen a földrészen és a világon is csak nagyon kevesen rúghatnak labdába mellettük.
2018. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Német autóipar a marketingben, és a dicső múltra való építkezésben jó.


Meg a kettős tömegű lendkerék, és turbo cserékben, és a kigyulladó motorokban, és a károsanyag tesztekben való csalásban.


Német autót nem vennék soha, max kidobott dízel bmw-t németből csajokat felszedni 400-ért.

2018. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

"Sokkal jobban kelendő egy termék, ha rá van írva, hogy magyar vagy német?"


"Magyar", "sokkal"?


Te eszednél vagy ??

2018. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én a minőséget és az árat nézem. Vannak igen jó minőségű török, francia és magyar termékek is. Mindegy hogy ételről, elektronikai cikkről vagy másról beszélünk.

Nem a származás, hanem az ár/érték arány és a minőség számít.

2018. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!