Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az albánok után tényleg a...

Az albánok után tényleg a magyarok tudnak legkevesebbet az emberi jogokról?

Figyelt kérdés
Persze európán belülre szól a kérdés.

2018. aug. 20. 15:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
*szerinted
2018. aug. 20. 16:02
 12/21 A kérdező kommentje:
Amúgy fura, hogy még erre is a migránsok kerültek elő, de ha már itt tartunk vajon melyik a veszélyesebb a társadalomra, egy migráns, vagy egy olyan nem migráns aki úgy gondolkodik az emberi jogokról mint te..?
2018. aug. 20. 16:04
 13/21 anonim ***** válasza:
16%
Kár ezt Európára leredukálni ugyanis világszinten is a magyarok tudnak a legkesebbet az emberi jogokról. Még irán, szomália és szaud arábia is leelőz minket, de hát ilyen ez az illiberális demokrácia...
2018. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
38%
Az emberi jogok közé tartozik az is mint mondtam, hogy minden ember ártatlan egészen addig amíg törvény előtt nem bizonyítják hogy bűnös. Magyarán nem azt kell bizonyítani hogy valaki ártatlan, hanem azt hogy bűnös. Az emberi jogok alapján tehát Magyarország esetében sem nekem kell azt bebizonyítani hogy Magyarországon minden rendben van az emberi jogok terén, hanem neked azt hogy mi nincs rendben.... Úgyhogy továbbra is várom hogy kiokíts a témában!
2018. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
Ja és elárulhatnád azt is hogy miben veszélyes az én gondolkodásom az emberi jogokra, mert vagdalózni én is tudok, de tőled még egyetlen érvet és bizonyítákot sem láttuk arra hogy olyan fenemód tisztában lennél ezekkel
2018. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
58%

Emberi jog: élni és élni hagyni.


Arabok bejönnek: rohadt keresztények dögöljetek meg, ne igyatok sört, saria rendőrség stb, meg meg is ölünk belőletek egy párat.



mi: mi a fsz történik???



tehát ki tud keveset az emberi jogokról?


Nevetséges ez a mostani világ. Itt vannak az arabok, nap mint nap ölnek, pusztítanak, robbantanak, gyújtogatnak és egyesek emberi jogokról vitatkoznak a bársonyszékből.

2018. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
24%
A magyaroknál már ott problémásak az emberi jogok, hogy úgy beszélnek egymással, mint a kutyával szokás.
2018. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%

#17 veled az élen.

te mondod ezt, mikor degradáló stílusban fikázol mindenkit akik nem az elvtársaid, vicces amúgy :D

anyukád nem tanított meg, hogy ne a szomszédnál söprögess?

2018. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
35%
A cion-libsi "emberi jogokra" gondolsz? Mert azok nem emberi jogok csak álca
2018. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
24%

#18

Én senkivel nem beszélek mocskosan.

Annyit szoktam mondani csak, hogy kulturálatlanok és primitívek vagytok, amikor úgy nyilvánultok meg.

2018. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!