Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dk vagy Fidesz?

Dk vagy Fidesz?

Figyelt kérdés
amennyiben a kettő közül választhatnál
2018. aug. 20. 12:59
1 2
 11/15 anonim válasza:
66%
Ezek közül nem lehet választani. Mind a kettőtől hánynom kell.
2018. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
vicces hogy mindenki levan szavazvaXD
2018. aug. 21. 10:27
 13/15 anonim ***** válasza:

A választók többsége úgy gondolja, hogy amíg az ellenzéki térfélen Gyurcsány meghatározó szereplő, addig az ellenzék győzelme automatikusan Gyurcsány kormányra kerülését okozná. Orbán mindig ki fogja állni a Gyurcsánnyal való összevetést, így amíg a DK elnöke ott feszít az ellenzékben, addig mindig a Fidesz-KDNP fog nyerni.

Talán ha nem lövették volna ki emberek szemét a 2006-os rendőrattack során és nem hangzott volna el az őszödi beszéd, akkor nem így lenne... De így van és ezt fel kéne már ismerni az ellenzéki pártoknak is.

2018. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Amúgy az öszödi beszéddel mi volt a baj? :)

Engem kifejezetten szórakoztat, jókat szoktam rajta röhögni.

2018. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi volt a baj azzal, hogy a miniszterelnök költségvetést hamisít, hazudozik és csal, majd a saját frakciója előtt pojácáskodik egyet őszödön, amin ők jót röhögnek? Hmm, na mi is?


Tudom-tudom, szenvedélyes igazságbeszéd volt, mantrázzátok csak ezt sokan, jó sokáig, akkor 2030-ig marad a jelenlegi kormány.

2018. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!