Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, fogtok szimpatizá...

Liberálisok, fogtok szimpatizálni a fehérekkel, ha ők kerülnek kisebbségbe?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

persze

mi mindig a gyengébbeket védjük az erősek agressziójával szemben

gondolj egy osztályra

te megvéded azt a gyereket akire mindenki rászállt, vagy te is rugsz bele egyet, hiszen mi vagyunk a többség

ilyen egyszerű dolog ez

2018. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanúgy szimpatizálok a fehérekkel mint bármely más származású emberrel. Miért kell azt gondolni, hogy attól mert valaki liberális még nem szereti a fehéreket? Az nem liberális aki utálja a fehéreket.
2018. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Áá. Akkor levezetik, hogy ez a történelem, változik a világ, haladni kell a korral,tanuljunk meg alkalmazkodni.
2018. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj a magyar emberekkel, hogy csak végletekben tudnak gondolkodni. Ha megcsalja őket az asszony akkor minden nő ribi, ha valaki liberális akkor csak fehérgyűlölő lehet. Ez a gondolkodásmód nagyon rossz.
2018. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Én liberális vagyok és boldog leszek ha a fehérek eltűnnek. Ha megnézitek a történelmet a Nyugati fehér férfi nyomta el és zsákmányolta ki a világot, szóval őket gyűlölni bele fér a PC-be. Fehér férfi nélkül a világ fel fog szabadulni a zsarnokság alól, mi nők meg fekete és arab férfiakat választunk magunknak.
2018. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, neked van fogalmad arról mi az hogy liberális?
2018. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Én liberális vagyok és boldog leszek ha a fehérek eltűnnek. Ha megnézitek a történelmet a Nyugati fehér férfi nyomta el és zsákmányolta ki a világot, szóval őket gyűlölni bele fér a PC-be. Fehér férfi nélkül a világ fel fog szabadulni a zsarnokság alól, mi nők meg fekete és arab férfiakat választunk magunknak."


Te nem vagy liberális, hanem egy elmebeteg szélsőliberális és rasszista is. Igaz, hogy a gyarmatosítók kizsákmányolták a világot, ám ehhez a helyi emberek asszisztálása is kellett. Indiában mondanak valamit a szipojok? Akik helyiek - nem fehérek - voltak és az angol gyarmatosítóknak nyaltak miközben a népüket elnyomták. Arab világban mint nő, te egy elnyomott igásló vagy, nem vagy ott ember. Ha ott elválsz akkor megvetnek és nem akar veled az arab világban senki házasodni.

Attól mert a gyarmatosítók szemetek voltak, a bőrszín nem határozza meg milyen ember vagy.

2018. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
#5: Dehogy vagy te liberális, te valami egeszen mas vagy...
2018. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#5: A törtenelmet meg, tanulmanyozd kicsit alaposabban. Sok erdekes dolgot talalsz benne, egymast irtó afrikaiakról, vagy peldául a legendasan jó japan- kínai viszonyról, stb., stb., stb.
2018. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Én liberális vagyok és boldog leszek ha a fehérek eltűnnek. Ha megnézitek a történelmet a Nyugati fehér férfi nyomta el és zsákmányolta ki a világot, szóval őket gyűlölni bele fér a PC-be. Fehér férfi nélkül a világ fel fog szabadulni a zsarnokság alól, mi nők meg fekete és arab férfiakat választunk magunknak.

"


Remélem eltunsz " te " is és egy mocskos arab meg.sz !!

2018. aug. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!