Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz hogy a Lázár visszasírta...

Igaz hogy a Lázár visszasírta magát dohányzás elleni főmuftinak?

Figyelt kérdés
Azért ez már gáz.
2018. aug. 15. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Beszélj érthetően, ez a libsi szleng még nem igazán megy nekem.
2018. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Én is hallottam róla, most volt szó az ATV Fórumában.

Kész röhej, amit művel a Fidesz.

2018. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

ma 17:29


Már megint "libsizel", nincs más dolgod?

Ha nem értesültél volna a hírekről, akkor nem itt fröcsögnél feleslegesen, fideszes ny@l0nc!!!

2018. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
#3 olvasd el amit írtál, és utána beszélj fröcsögésről.
2018. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
#1: melyik szó értelmezése nem megy, a "főmufti" vagy az "igaz"?
2018. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nemdohányzók védelméért felelős miniszteri biztos. Kész röhej.

Hogy védték pár napja elvakult fideszesek, hogy visszavonult-nem kirúgták.

Van ennél lejjebb?????

2018. aug. 15. 18:08
 7/17 anonim ***** válasza:
4%

ma 17:52


Csak tudom talán értelmezni azt, amit írtam!

Veled van a baj, 61%-os!

Hogy a 35%-os provokátorral egy IQ szinten vagy, az már a te bajod!

2018. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

Kapott egy feladatot, a feladatköre ellátásáért nem részesül díjazásban, mi a probléma?


Elhiszem, hogy az ellenzéknek ez szopás, mert vérhólyagot nyaltatok a fenekére a választás után, miután benne láttátok az új Messiásotokat, aki majd páncélos vitézként vert seregetek élére áll OV-al szemben, de már akkor is mondtam, hogy ne reménykedjetek!

2018. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%

https://www.youtube.com/watch?v=fF39c_F_kGk


Erre mit varrtok, fideszkéim???

2018. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

Nem az lesz a feladata, hogy kiverje a nem megengedett helyen dohányzók kezéből a cigit, hanem

- összehangolja a nemdohányzók védelme érdekében végrehajtandó rövid és középtávú kormányzati stratégia kidolgozását,

- javaslatot tegyen a nemdohányzók védelmével kapcsolatos hazai hatósági eljárások hatékonyságának javítására, valamint

- az új típusú dohánytermékek, illetve az elektronikus cigaretták fogyasztását befolyásoló folyamatokkal kapcsolatos kormányzati álláspontra.

- A miniszterelnöki megbízott a dohánytermékek vonatkozásában részt vesz a közép- és hosszú távú jövedéki és adózási stratégia kidolgozásában, továbbá képviseli a kormány álláspontját az európai uniós és nemzetközi szervezetek előtt.

- A nemdohányzók fokozottabb védelmének összehangolására, továbbá a dohánypiac folyamatos változása okán előterjesztéseket készít a jogszabályok módosítására.

- Összehangolja a hazai dohánytermesztés fenntarthatóságával kapcsolatos kormányzati stratégiát, és felügyeli annak végrehajtását.

- Megalkotja az egységes dohánypiaci felügyelet létrehozására vonatkozó kormányzati koncepciót, felügyeli a dohánytermékek nyomon követésével kapcsolatos kormányzati feladatok végrehajtását.


Ez pont elég a képviselői munka mellé és neki is csak 24 órából áll a nap.

2018. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!