Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ausztriában miért megy ilyen...

Ausztriában miért megy ilyen döcögősen a dohányzás szigorítása? Miért ragaszkodnak ennyire a dohányzáshoz az osztrákok?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, az osztrákok a legdohányosabb nép Nyugat-Európában.
2018. jan. 15. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Futja rá. Ha akarja, miért ne szívja? Az ő döntése.
2018. jan. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Azért, mert nem idióta amerikaiak és úgy gondolják, hogy ez is egy alapvető emberi jog. A nagy feminista (aki nem olyan volt mint a mai feminácik, hanem egy normális ember, egy valódi nő) Simone de Beauvoir is cigizett, valamint hamár osztrákokból beszélünk, az egyik leghíresebb osztrák, Sigmund Freud, a pszichológus is szivarozott. Ez a nagy dohányzás-ellenesség is egy újabb amerikai betegesség.
2018. jan. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
#2: Engem meg megillet az a jog hogy ne kelljen más büdös cigijét szagolnom.
2018. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
#3: Akkor menj arrébb, senki sem kéri ha legyél olyanok mellett akik cigiznek.
2018. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
4-es, miért ő menjen arrébb? Miért nem a büdös bagós? :) Mondom ezt úgy, hogy néha elszívok 1-1 szivart, de mindig úgy csinálom, hogy ne zavarjak vele másokat.
2018. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
#5: "miért ő menjen arrébb?" Mert neki van problémája, ha nem tűnt volna fel az írásából.
2018. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Ja, értem, tehát ha például én dohányzok a lépcsőházban, és másokat zavar, akkor ők menjenek arrébb ugye? Ne használja más a lépcsőházat, mert én a szent dohányos bebüdösítek, és mindig az hunyászkodjon meg akinek problémája van. Eléggé érdekes. A magad fajta üvölteti éjjel kettőkor a zenét a társasházban, meg mos, mert a saját lakása, más meg dögöljön meg, menjen el más, mert ő azt csinál amit akar.
2018. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
#7: Lépcsőházban tilos a dohányzás, és befejezhetnéd a provokálást.
2018. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem provokálás, csak utálom hogy mindig az hunyászkodjon meg aki nem zavar másokat. Nem az aki hangos, nem az aki büdösít. Az menjen el akit zavar. Undorító.
2018. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Mert a győztes pártokat támogatják. Nálunk a szociknak puncsoltak, szóval ki kellett venni őket a képletből.
2018. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!