Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az olyan eseményeken, ami nem...

Az olyan eseményeken, ami nem nemzeti ünnep, de eljátszák rajta a Himnuszt, miért nem játszák el az EU himnuszát is?

Figyelt kérdés
Szerintem a magyar nemzettudaton kívül az EU-s nemzettudatot is erősíteni kéne. Másképp az utca embere sohasem fogja magát az EU tagjának érezni.
2010. jún. 20. 13:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14:44, tévedsz. Az EU gazdasági együttműködése csak az első lépés, egy eszköz lett volna egy európai egység megvalósításához. Az alapintézménynek tekintett ESZAK tagjainak célja az Európai Egyesül Államok megvalósítása lett volna.
2010. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10%

"Tipikus kelet-európai eu-bomlasztó logika"

Tipikus egyfelől tájékozódó agy! Nem kötelező belépni sehol! Vannak olyan országok akiknek jól megy nélkülük is a sora! Ne gyertek azzal, hogy "de nálunk nincsenek meg hozzá a feltételek stb" Orbán nagy Nemzeti Eggyüttműködés Rednszere odáig ment, hogy amint hazajött Brüsszelből azonnal kénytelen volt lekötni azt a kb 40 milliárdot! Grat EU! Grat Orbán! -.-

AZONNAL KILÉPNI ebből a viccközösségből, mert ha nem lépünk ki minket is magával ránt a szószba!

2010. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A himnuszunk a balsorsról szól. Jó ez nekem? Szerencsétlenek vagyunk, és úgy tűnik nehéz kilábalnunk a bajból.Valamelyik nap olvastam itt, a nyugati ember pénzt csinál. A magyar meg keresi a pénzt.Jobb helyeken Pl. ha felhizlalnak disznókat, feldolgozzák.Úgy adják el az üzletben. Nálunk várják a felvásárlót. Ami a tulajdonképpeni érték a hízóban, a termelő átadja másoknak.

Hadd hízzon anyagílag a felvásárló, feldolgozó, kereskedő.

2010. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
még véletlenül se játsszák be. amikor én meghallottam például egy bálon, mindenki boldog volt ez meg az, nekem pedig beugrott hogy ennek az "új világrend a vége"... és vhogy nem szívesen hallgattam végig...
2010. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Eu-s nemzettudat szerencsére nincs.Nem hiányzik nekünk hogy ellenségeink himnuszát halhassuk.
2010. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az EU remélem minnél hamarabb felbomlik.Európának nacionalista egymással politikai és gazdasági szövetségben lévő nemzetállamokra van szüksége,nem EU-ra.

Pláne,az nem tetszik az EUban,ahogy a bevándorlási hullámokra reagál.

2010. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!