Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha szeretett Viktorunk egyetle...

Ha szeretett Viktorunk egyetlen szavára pár hêt alatt megháromszorozódtak az ingatlanárak, akkor reménykedhetünk abban, hogy nemsokára szól majd olyat, hogy a felére essenek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Melyik volt az a szó, és pontosan hol háromszorozódtak meg? Ezek szerint én nyertem volna kb 100 milliót, de ez nekem nem tűnt fel, erről lemaradtam...
2018. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az utóbbi két év alatt kb ennyire mentek fel. Indult a CSOK bevezetésével.
2018. aug. 5. 15:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért nem háromszorozódtak meg. A válságkori árakhoz képest van most 40-50%-os emelkedés.
2018. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az előbb még pár hét volt most meg két év, a számok se stimmelnek.. Igazmondó versenye azért ne induljál.
2018. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"A válságkori árakhoz képest van most 40-50%-os emelkedés."


És még akkor is túlzol.

2018. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Annyira bírom, hogy a ballibek mindig belegabalyodnak a saját hazugságaikba :D...

Most akkor csak a gazdagok tudták igénybe venni a CSOK-ot, vagy annyian vették igénybe, hogy elszálltak az ingatlanárak?

A budapesti ingatlanárak az AirBNB miatt szöktek fel.


Különben azt nézem, hogy annyira nem is drágák.

Szülővárosomban Egerben 13 millió egy olyan lakás, mint amit 2001ben vettünk 4 millióért. (de szerintem nagyon hamar ~2006-2007re 10 millió alatt nem lehetett lakást kapni).

Budapesten 20 millió ft 50m^2 ha tudsz kivárni.


Ez a hitel ára egyébként, az nyomja fel az árakat, hogy mindenki hitelt vesz fel rá.

2018. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5: Mondjuk úgy, hogy helyfüggő.

Nyilván nagyvárosokban magasabb az áremelkedések aránya, mint pl. egy nógrádi kistelepülésen.

2018. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Eger azért nem egy nógrádi kistelepülés. M3-mas mellett, tele munkahellyel, kultúrával, és a lakótelepeit is megkímélték a romaprogramoktól.

Alapvetően szerintem nem is biztos, hogy megéri a budapest felár, ha ennyiért csak egy lepusztult ecseri úti garzont kapsz, vagy azt se.

2018. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nálunk két éve egy 50 nm panel 6 milla volt. Most 14 milla ugyanaz.
2018. aug. 5. 17:35
 10/12 anonim ***** válasza:
település, ingatlantípus? gondolod nem ellenőrizhető az állításod?
2018. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!