Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a ballibek...

Miért van az, hogy a ballibek simán elnézték a vizitdíjat és a kórházi ágydíjat, most pedig a 25 forint értékű guriga vécépapíron hajlandóak tüncikézni?

Figyelt kérdés
Azt már ne is említsük, hogy a vizitdíj idején sem jutott wc-papír mindig, mert ugyan úgy lopták, mint ma.
2018. aug. 5. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Provokálunk, provokálunk???

Más dolgod nincs, mint itt telespammelni a GyIK-et az idióta, megrögzött, Fideszes, gyűlöletkeltő, "turbókeresztény" propaganda kérdéseiddel?

2018. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Mert ilyen a vérük
2018. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mellébeszélünk, mellébeszélünk? Tessék megmutatni, hogy hazudok, vagy szépen befogni. :)
2018. aug. 5. 10:11
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne, ha azt mondanám, hogy a világ nem ballibekből és fideszesekből áll?
2018. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Lehet azért, mert 250 forint lett volna a vizitdíj, de a TB járulék ennek sokszorosával emelkedett 2010 óta, az egyéb adóról, díjról nem is beszélve. És így is hiány van már az alap dolgokból is.


Tehát többet kell fizetni, kevesebbért.

2018. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen tudom mindig van az utólag okos kapitányok független ellenzéki társasága, viszont az egy tény, hogy a baloldal közeliek állva tapsoltak egy időben a vizitdíj ötletének, olyan érvekkel, hogy "a mamika majd meggondolja, hogy társaság gyanánt orvoshoz járogasson"
2018. aug. 5. 10:20
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes, a fidesz média miért nem dicsekszik azzal, hogy még egy teljesen átlagos orvosnál is 3-4 hónapos időpontok vannak? Nah? Vagy azzal hogy többen halnak meg kórházi fertőzésekben a rossz egészségügy miatt mint a gonosz terrorista migránsok miatt?

Ja hogy te nem jársz orvoshoz? Hát végülis én se mert mire sorra kerülnék elfelejtem hogy kértem időpontot. Nem vicc.

Nagyon jó taktika ez, reklámozzák a magyar kultúrát ami gyakorlatilag a zsírdisznó zabálásból meg a pálinka vedelésből áll, aztán ha valaki megbetegszik, hiába megy orvoshoz mert be se jut :D -> Ezeknek se kell már nyugdíjat fizetni. Na erre mit lépsz fideszbirka?

2018. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

a vizidíj 300 milliárdjába került a betegeknek, és ez gyakorlatilag a TB hiány fedezésére ment el

tudod mekkora hányada 300 milliárd ft a költségvetésnek?

persze ekkoriban még az EU se kapott szívgörcsöt, hogy 12%os költségvetési hiányokkal volt csak képes kormányozni a szoc-lib koalíció

2018. aug. 5. 10:21
 9/14 A kérdező kommentje:

#7

igen tudom, a második világháborúért is orbán viktor a grazibeteg a felelős :DD kösz ballibbirka

2018. aug. 5. 10:22
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

igen tudom, a második világháborúért is orbán viktor a grazibeteg a felelős :DD kösz ballibbirka"


Na látod és akkor még a te fajtád hangoztatja hogy a "ballibek" (amik nem léteznek) nem tudnak értelmes választ írni...

2018. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!