Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 40 év alatti magyar férfiak...

A 40 év alatti magyar férfiak 70%-ának 1 gyereke sincs. Mit mond el ez a mai magyar férfiakról?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 09:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
78%

Aztán Böjte atya mi jogon háborog?


Egy olyan intézmény képviselője, amely megtiltja a felkent tagjainak a családalapítást. A gyermekáldást. Torzóvá teszi őket, ugye?


Ha már ennyire szívén viseli a gyerekvállalás kérdését, talán a saját berkeiben kellene lobbiznia.

2018. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

"Mindkét nem egyformán tehet róla. Főként ennek a mai modern kapcsolat felfogásnak köszönhető. Fűvel-fával összejönni, ha "nem működik" (mint valami háztartási kisgép), akkor lecserélni és másikat keresni. Véletlenül sem elköteleződni valaki mellett mert az túl nagy felelősség. "



Mivel az emberi természet a szabadságra van kódolva.

Utálom ez az elKÖTELEZŐdni szót,ahogy van.

Más szóval inkább úgy mondanám,MEGALKUDNI egy életre.


Talán változtatni kellene a régi,hagyományos életszemléleten,hogy mi a párkapcsolat.

Nem egymást birtokolni,uralni.

A férfiak 70%-a pl megcsalja a párját,de a nők akkor is elvárják,hogy legyen hűséges a férfi,ha ez nem működik,akkor is.

Csoda,hogy nincs kedve egyre több embernek ehhez kedve,mikor dugni lehet anélkül is,hogy kapcsolatban kelljen élni.


Más kérdés maga a gyerek bizony elég sok anyagi lemondással jár.

Beáldozni magad másért.Akinek ez megy,akkor hajrá.

De én úgy vettem észre,hogy elég sok a mártír szülő,aki később jön rá mire vállalkozott,és akkor már késő.

2018. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a legtöbb férfinek a család csak egy ráfizetés.

A nő elmegy GYES-re évekig otthon van a gyerekkel.

Közben a másik dolgozzon,tartsa el őket.

Ha válás van,a férfit kisemmizik.

A gyereket szinte mindig amúgy is a nő kapja,ha csak nem nagyon problémás.

2018. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 szántóvető ***** válasza:
6+15,olvassátok már végig a cikket.főleg a 6-os.komolyan azt hiszed hogy belevették a statisztikába azokat is akik nem ivarérettek még?
2018. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
22%
Amíg a magyar nők 70%-a milliárdos csoki kukikról álmodozik, nem meglepő ez az arány.
2018. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ki akar dolgozni itt Orbanisztánban? Milyen terveket és célokat lehet kitűzni? Ehy hónap alatt 200 rendőr mondott fel, pedig még nekik jó a fizetésük. Gondoljatok már bele, hogy a többiek hogy élnek? Egy Coop áruház előtti bokorból ma ugrott elém egy 35 körüli hajléktalanféle, mutatta a daganatos hasát, szörnyű volt, adtam neki pénzt, igaz nem kérdeztem meg hogy kuki felálle.
2018. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Világtrend a fejlettebb világban a kései gyerekvállalás.


Ez hazánkra is igaz.


ezt mondja el a magyar férfiakról.

2018. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"Utálom ez az elKÖTELEZŐdni szót,ahogy van.

Más szóval inkább úgy mondanám,MEGALKUDNI egy életre.

Talán változtatni kellene a régi,hagyományos életszemléleten,hogy mi a párkapcsolat."


Magyarázd el a gyereknek, hogy miért van 12 pótapja meg 12 pótanyja 8 éves korára. Biztosan normális ember lenne a megalkuvás mentes kapcsolatban élő család gyerekéből... :D

2018. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
78%

Például azt, hogy nem akarják a nők elszállt igényeiért betegre dolgozni magukat.


Tegnap randiztam egy lánnyal. Minden jó volt, szép és okos...aztán megbeszéltük, hogy a jövőhéten nem találkozunk. Elutaznak a Balatonra 5 napra. Mondtam, hogy érezze jól magát. Erre elszontyolodott és lazán bemondta, hogy

"Jó, köszi. De azért jobb lett volna egy Olaszország vagy Görögország."


Nos, nem vagyok Balaton-fan, de elmegy a p***ába ezzel a hozzáállással bármelyik nő. Vagy amikor a haverom fülét rágja a feleség, hogy neki kell egy új autó. Meg egy kutya. Meg bővítsük a házat.


- Új autó...na vajon ki pénzéből?

- Kutya...mert divat.

- Házbővítés...mert a barátnője is építkezik. Na ki fizeti és ki fogja vakolni, meszelni?

A férfi.


S akkor még sorolhatnám...kösz, ilyen nőkkel nem akarok családot alapítani.

2018. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Apa az, aki felneveli tisztességben gyermekeit, kitaníttatja, felkészíti az életre. Azt hiszem ebben a mai magyar helyzetben ez nagyon nehéz feladat!

Sok férfi, akinek már van most gyereke, közülük a fenti feltételeket nagyon kevesen teljesítik.


Úgyhogy hagyjuk a kuki feláll szöveget, mert akkor bármelyik nő egy migránst bevár az utcán széttárt lábakkal és már van is nálunk szaporulat...


Apának lenni felelősség, főleg a mai világban!

2018. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!