Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 40 év alatti magyar férfiak...

A 40 év alatti magyar férfiak 70%-ának 1 gyereke sincs. Mit mond el ez a mai magyar férfiakról?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 09:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
43%

Azt mondja el,hogy ebből,aki akar majd gyereket,először megalapozza az életét.

Nők között több van,aki a kész beleteszi a fenekét,vagy dolgozni se akar,és azért szüli a gyerekeket,véletlen módon pont 3 évente.

2018. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
54%

Inkább a nőkről mond el valamit. Sok férfit ismerek aki szeretne gyereket, de nincs kivel összehoznia, mert:

-leválogatják, mert nem elég nagy az arca/nem gazdag/nem elég kigyúrt

-nem talált olyan nőt akire a farkán kívül mást rábízna

-ha rá is bízna egy nőre gyereket, tart attól, hogy a nő "én még élni akarok" lelép a bmw-s műmájerrel, és követeli a gyerektartást, miközben a gyereket kisajátítva az apja ellen hangolja.


Én is szeretnék majd, nem vagyok pocakos, és a tavalyi barátnőm szerint "neked mindig áll a farkad? Mindig csak dugni akarsz?" :)

2018. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
58%
A teljes társadalommal, így az egész országgal baj van. Format C:/S lenne a megoldás.
2018. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
81%
Mindkét nem egyformán tehet róla. Főként ennek a mai modern kapcsolat felfogásnak köszönhető. Fűvel-fával összejönni, ha "nem működik" (mint valami háztartási kisgép), akkor lecserélni és másikat keresni. Véletlenül sem elköteleződni valaki mellett mert az túl nagy felelősség. A pénz és a karrier áll első helyen, soha semmi nem elég, a gyerekre meg már kinek van ideje? Így persze hogy eltelik úgy az idő hogy az ember azt veszi észre hogy 40 éves, jó kis karriert épített (vagy nem), gyereke nincs.
2018. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%
azt hogy a felmérés egy baromság mert szinte a felük 18 év alatti.
2018. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez mindenkinek a magánügye. Tudom magyarok vagyunk és szeretjük beleütni mások dolgába az orrunk. Amíg be nem verik vagy más is el nem kezd turkálni a mi dolgunkban és nem talál valami durvát :)


Ha arról a kimutatásról van szó ami a héten megjelent akkor ezek között sok olyan is lehet akiknek van gyerekük de elváltak és az exfeleségük neveli a gyerekeiket.

2018. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
43%

nem a férfiak szülika gyereket, hanem a nők


a férfiaknak csak akkor lehet ygerekük ha találnak egy nőt aki hajlandó gyereket véllani.

sajna a nőkkel van a gond.

2018. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
3%

"Az hogy felájjon a kukid nem olyan magas elvárás."


Az hogy Te egy ronda Nő vagy, és csak ennyi az elvárásod az nem lenne baj.

Csak, nem Ti vagytok a többség, és a nők többsége -igen, magas lovon ül, pénz, kocsi, Brad Pitt külső stb az elvárás, de hogy Ő valamit felmutasson vagy legalább szopni tudjon az már nem.

És valóban a mai fiatalok közt nagyon sok a bu$zi, impotens, ez is gond.

Férfit mostanában a 40-45 felettieknél kell keresni, alatta csak genetikai hulladékokat találni 70%-ban.

2018. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
67%
40-45? Meg 1 irigykedo nyugger. Tul sok elvaras? Hat ha szep nem vagy akkor legalabb hulye ne legyel.
2018. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
37%
Én speciel akarnék gyereket, de mivel ronda vagyok ezért maximum hasonlóan ronda barátnőt találhatnék amivel csak a gyerekünket büntetnénk; gondoljatok bele, két ronda embernek milyen ronda gyereke lehet!
2018. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!