Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik sírnak a HírTV miatt,...

Akik sírnak a HírTV miatt, azok gyakran nézték?

Figyelt kérdés
Én sosem néztem pl.
2018. aug. 2. 14:09
1 2
 1/12 tgt ***** válasza:
97%
Én igen.
2018. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell ahhoz nézni!

Nem nézem az ECHOTV-t sem mégis bántana, ha POLITIKAI OKOK MIATT megszünne az lenni, ami.

A függetlem média-érzéshez kell a sokszinűség, hogy bárki megtalálja a neki tetszőt.

Ha félellenzéki/ellenzéki médiumból csinálnak kormánypártit, akkor csökken a valóság megismerése lehetősége.

A mindenütt ugyanazon beállítottságú szöveg hangoztatása kimeríti az emberiség elleni bűncselekmény fogalmát.

2018. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

"Nem nézem az ECHOTV-t sem mégis bántana, ha POLITIKAI OKOK MIATT megszünne az lenni, ami."


Bántana ha megszűnne az állam propagandacsatornája politikai okok miatt? Hát én inkább örülnék, mert az a politikai ok az lenne, hogy valamennyire demokratizálódunk.

2018. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
#3 vicces a kettős mércéd
2018. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.
2018. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Soha nem néztem, de úgy gondolom hogy egy demokráca attól demokrácia hogy több vélemény is megjelenhet egymás mellett. Ha a Hír Tv is Fidesz szócső lesz, az egy újabb szög a VALÓDI demokrácia koporsójába, ezt a legbuzgóbb Fideszesek se tagadhatják. A kormány nem hibátlan és igenis kellenek olyanok is akik ezt megmondják, akármennyire fáj is az igazság.
2018. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

"#3 vicces a kettős mércéd"


Milyen kettős mérce? Minden állam propagandacsatornájának megszűnésének örülnék, nemcsak a magyarénak.

2018. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen, a sznobjektív, meg néha a célpont ment, meg a híradó a mutyikról.
2018. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Én "sírtam" a Hír TV miatt és sokat is néztem.

2015 előtt.

Azért "sírtam", mert akkor tönkretették és már nem tudtam nézni, olyan lett. Pedig próbáltam, azok között voltam, akik megadták a lehetőségét annak, hogy igazat mondanak, nem lesz 180 fokos fordulat. Hát lett. Aztán meg elindultak a lejtőn lefelé és most értek az aljára. Ezért a Hír TV-ér nem sírnék egy percig sem még ha a Lánchíd rádió és a Magyar Nemzet sorsára jutna sem. AZT a Hír TV-t, AZT a Lánchír rádiót és AZT a Magyar Nemzetet siratnám meg, amit akkor elvettek tőlünk.

2018. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
ECHOTV, MTVA megszűnése és helyének sóval behintése egyáltalán nem bántana, mert undorító propagandaszócsövek. Népszabadság megszűnése sem érdekelt ugyanúgy mert a pártállam pártújsága volt és semmi köze nem volt soha a kiegyensúlyozott tájékoztatásnak.
2018. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!