Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova tartoznék? Véleményeteket...

Hova tartoznék? Véleményeteket kérdezném

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Láttam egy gyereknél feltette ezt a kérdést . Gondoltam kipróbálom ti mit mondtok . Én tudom hova tartozok de kiváncsi vagyok más mit gondol .


Támogatom:


Keresztény , katolikus /református egyház


Halálbüntetés a védtelenek ellen elkövetett bűncselekményre


Euroszkepticizmus


Antikommunizmus


Kulturális megkülönböztetést


Utálom:


Faji megkülönböztetés


Gender


Cionizmus


Iszlám


Nácizmus


Globalizmus


Mi a véleményetek ?

Lehet túl egyértelmű de kiváncsi vagyok



2018. júl. 31. 01:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igaz, csak arra utaltam, hogy az egész demokrata jobb-baloldaliság butaság. Ha elítéled a cionizmust, akkor elvileg "nácinak" kellene lenned, mert e nép tagjai mind meglehetősen cionisták, "nacionalisták", a vallásukról ne is beszéljünk. Ha elítéled a nácizmust, cionista, filoszemita vagy. Ez egy vagy-vagy kérdés, és a kommunizmus több mint 100 millió, köztük több százezer magyar áldozat erősíti meg.
2018. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen kérdező, gondollak olyannak, amire nem gondoltál. De nem mondom el, mert félreértenéd, ami rosszabb, itt nagyon sokan még inkább.

De talán, ha ismét alaposan végiggondolod a felsorolásodat és besorolásaidat, - remélem - magad is rájössz. Akkor egyben arra is rájöttél, miért mondtam.

2018. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Pupusz ***** válasza:
66%
Én a posztmodern vaskalaposok közé sorolnálak. Legfőbb jellemzőjük, hogy másokkal baromi szigorúak, magukkal már messze nem annyira. Erkölcsi, kulturális felsőbbrendűségük nagyrészt kimerül abban, hogy másokat lenéznek. Amiket leírtál, mint támogatott és nem támogatott "eszmék", azok egy bányaló széleslátókörűségével vannak körbeírva. Lazíts egy kicsit! Tudod: "Aki a csorda után megy, az szaros füvet legel." Nem muszáj skatulyába bújni ám, önként meg pláne nem. Kellemesebb napokat!
2018. aug. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én meg sajátizmua ,ne engem hova soroltok?!
2018. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!