Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tájékozatlanabb lennék, ha...

Tájékozatlanabb lennék, ha nem követném a napi politikát?

Figyelt kérdés

Augusztustól próbaképpen szeretném elkerülni a híroldalakat és a Gyakori kérdések politika kategóriáját.


A Facebookon nyilván így is szembe fog jönni velem pár dolog, de kíváncsi vagyok, hogy ettől nyugisabb életem lesz-e és sokkal tájékozatlanabb leszek vagy igazából nincs jelentősége az egésznek?


2018. júl. 30. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A GYK ilyen szempontból nem mérvadó, a híroldalak között pedig sok olyan van, ami valójában propaganda oldal. Ha normális híroldalakat nézel, akkor ezek nélkül nyilvánvalóan tájékozatlanabb leszel.
2018. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem követem a napi politikát és hidd el így is van élet.
2018. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem követem. Nemhogy a napi, de még a heti meg a havi politikát sem. Eddig nem befolyásolta az életem, remélhetőleg ezután sem fogja. Ha szavazni kell vagy bármiben dönteni, akkor megteszem, azzal azért tisztában vagyok, hogy ki kicsoda és mit tett meg mit nem, de napi szinten nem vagyok hajlandó foglalkozni velük.
2018. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

inkább olvasgass híroldalakat több forrásból és mindegyik fajtából mert az összes hazudik az igazságot valahol a kettő között kell keresni.


A gyakori nem mérvadó ez egy anonym oldal ezáltal nem mérvadó

2018. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"mert az összes hazudik"


Melyekre gondolsz?

2018. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5

mégis mit nem értesz azon hogy az összes?

2018. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!