Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miféle szörnyetegeket nevel...

Miféle szörnyetegeket nevel ki a Fidesz, hogy már aki autista gyerekét ápolja, az is Soros-bérenc mert tüntet a parlament előtt?

Figyelt kérdés

Komolyan ez egy lázálom, hogy a sok agyalágyult, imbecilis cselédlelkű az első parancsszóra felmondja a propagandát.


[link]


Az ominózus sorosozó cikk itt található, kívánom a cikkírónak hogy neki is legyen ápolásra szóruló rokona: [link]


2018. júl. 28. 12:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Te kalapacs fejü, ne provokálj a süket dumaddal!!!

Ki mondta neked azt, hogy egy migrans nincs itt errefele, hol olvastad?

Emelj mar ki olyan szövegreszt, ahol azt irtam volna, hogy "nincs migrans Münchenben"!!

2018. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

Valaki egyáltalán elolvasta az eredeti cikket is, vagy csak fröcsögtök ész nélkül azon, ami a hvg-ben megjelent?

Mellesleg:


"Tóth-Turgonyi Dóra

Július 25., 19:39 ·

#kösszpestisrácok margójára...No tehát, csak csendben megjegyeznék annyit,hogy senkinek nem adtam engedélyt arra,hogy a tegnapi minket gyalázó történetet a média tudomására hozza,avagy cikket írjon róla, és a tudtunk nélkül széles körben terjessze..Mondom még egyszer!! SENKINEK NEM ADTAM ENGEDÉLYT és azt sem írtam le,hogy osztható a bejegyzésem..Továbbá..az általam készített fotó leközlésére,meg végképp nem adtam engedélyt..Írom mindezt tisztánlátás végett..mindazoknak,akik a megosztásokat eszközölték..Mondjuk azért lehetett volna annyi gerinc Bennetek,hogy mielőtt megosztjátok,privátban megkérdeztek..Sok kellemetlenségtől,minket ócsároló megjegyzéstől kíméltetek volna meg..Kössz szép ez betyáros volt...Puszi! Pacsi..Ez olyan igazán magyaros..nem??

Ui: Olvasd vissza a bejegyzést..Nincs benne,hogy osztható,és az sem,hogy bárki a média tudomására hozhatja,avagy felhasználhatja továbbterjesztésre...

Ugye hogy ugye?

De ha írsz privátot,és megkérsz,hogy szánjak rá időt elmondani,akkor mérlegeltem volna talán egy esetleges interjú lehetőségét..a gyűlöletről,a kirekesztésről,és az otthonápolásról..meg a fogyatékossággal élő gyerekek családjainak nehézségeiről..

Na ez a bejegyzésem,viszont osztható!"



Tegyük gyorsan hozzá, hogy ez egy nyilvános bejegyzés volt. Füssy Angéla, a PestiSrácok cikkírójának elérhetőségei viszont nem azok, mégis közzétették őket, és ilyetén szövegű emaileket kapott:


„Angéla, te egy fasiszta, moslék patkány FideSSnyik vagy!”


„Azt kívánom, hogy dögölj meg, te nyomorék! A nyomorék hozzátartozód is dögöljön meg!”


„Hogy a szemed rohadna ki, miután megírtad ezt a cikket…”


Stb, stb, stb.


Kérdező, én pedig - Göre Gábor modorában - hasollló lyókatt kívánok neked, mint amit te kívánsz másoknak.

2018. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Kérdező, én pedig - Göre Gábor modorában - hasollló lyókatt kívánok neked, mint amit te kívánsz másoknak."


Előbb tanulj meg helyesen írni, igazi fideszes troll vagy.

2018. júl. 28. 18:56
 14/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem, csillagom, te vagy műveletlen, ha fogalmad sincs, kinek az alakja Göre Gábor, akitől az eredeti írásmóddal jelenítettem meg a rá jellemző szöveget.:D Persze nem is vártam többet egy magadfajtától.
2018. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
29%
Basszus, ne égesd magad még jobban, kérdező, ez egyre gázabb.:DDDDD
2018. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 tgt ***** válasza:

Azért valljuk be, Füssy Angéla egy végtelenül aljadék cikket bírt írni.

És igen, a Fidesz hívők szörnyetegekké váltak, képesek rárontani a hozzátartozójukat 0-24 órában ápolókra csak azért, mert szólni mernek: nem tudnak megélni 50 ezer forintból.

Félelmetes ez a fanatizmus, és minden erkölcsi érték feladása.

2018. júl. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
14-es, nem vagyok a csillagod, másik meg pont nem érdekel az okoskodásod.
2018. júl. 29. 10:11
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Kitörölted az égő kommentedet, kérdező?:DD Megértem, tényleg nagyon ciki volt rád nézve.


Füssy Angéla NEM az érintett családokról írt, hanem arról az undorító gyakorlatról, ahogy a szélsőlibsi soros-katonák saját céljaik érdekében próbálják meg felhasználni az ő problémáikat, pajzsként, vagy inkább ostromágyúként tolva maguk előtt pont az egyik legelesettebb társadalmi csoportot. Kéretik gyakorolni az értő olvasást, még ha szemmel láthatóan nehezére is esik a csupa nagyvilági, művelt értelmiségiből álló ellenzéknek.:DD A családok, és Tóth-Turgonyi Dóra helyében inkább azt kérném ki magamnak, hogy egyesek gátlástalanul politikai célokra használnak fel egy olyan kérdésben, amiről egyébként folynak az egyeztetések, és közel van a megoldás. Nem mintha bármi meglepő lenne ebben az aljas módszerben, rendkívül jellegzetes, nem először látjuk. Ahogy a "művelt, értelmiségi" ellenzék Füssy Angélához intézett, ezen kérdésben is megjelenő "jókívánságaiban" sincs semmi meglepő, ez sem újdonság a söpredéktől.

2018. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 tgt ***** válasza:

Áruld már el, miért baj, ha civil szervezetek beállnak jó ügyek mellé, segítik azoknak az érdekérvényesítését, akik erre nem lennének képesek?

Ilyen ügy például, hogy aki otthon 0-24-ben ápolja a hozzátartozóját, az kapjon annyi pénzt, hogy meg tudjon élni. Mert miért is kéne nyomorra ítélni azokat a nagyszerű embereket, akik a beteg szüleiről, gyerekéről, testvéréről nem mond le, nem rakja be egy intézetbe, hanem otthon gondozza.


Ez a "soros-katona" szöveg meg nagyon beleégett az agyadba.

2018. júl. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!