Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy érdekes kérdé3m lenne...

Egy érdekes kérdé3m lenne amire énis nyilván azt mondom, hogy nem, de azért mégis. Azt tudom hogy a koronát nem lehet megérinteni, a koronázási országalmával mi a helyzet? (örülnék neki ha egy szakember is válaszolna) lehet, nem lehet és miért?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne lehetne megérinteni? Vannak muzeológusok, akik ilyen történelmi tárgyakkal foglalkoznak, ők is megfogják. Ha használatba lenne, akkor is megfognák. Csak nem arra valók, hogy egy miniszterelnök szórakozzon velük. Ahogy például a Mona Lisa képet se taperolja meg Macron.
2018. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lali24 ***** válasza:
95%

ahogy az előttem szóló mondja.

a múzeumban sem tapogathatod össze a kiállítási tárgyakat.

ha pedig netán arra értetted a "nem lehet megérinteni"-t, hogy a koronának kisugárzása van, meg csak beavatottak érhetnek hozzá, stb, akkor javaslom, hogy inkább az ezotéria rovatban tedd fel a kérdést, mert a koronának tulajdonított mágikus tulajdonságok pont annyi valóságtartalommal bírnak, mint az ott szereplő egyéb ostobaságok.

2018. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdés mitől érdekes, azt nem tudom. Azt viszont igen, hogy muzeális tárgyakat nem fogdosni kell, hanem nézni és érteni.
2018. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, annyiban érdekes számomra, hogy nincsen rá végzetségem és civilkén lehetséges-e, valamint nem ezotérikusan gondoltam a koronát, hanem arról hallotam hogy nem engedik valamiért ... :(

azért is mert bár nem vagyok szakmabeli, érdekelne a részletessége melyhez ha nem is lehet megérinteni az egész felülete érdekel ( körbe, fent és lent )

2018. júl. 5. 19:33
 5/5 lali24 ***** válasza:

akkor bocs a feltételezésért, hogy valami ezoterikus értelemben gondoltad, hogy nem lehet hozzáérni.


amúgy pedig ha rákeresel, rengeteg találatot kapsz a neten róla, minden mérete, anyaga, története megtalálható.

és még rengeteg, igen részletes kép is.

2018. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!