Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros Györgyben lehet egy kis...

Soros Györgyben lehet egy kis nemzeti érzelem?

Figyelt kérdés
Globalista de én bízom abban hogy benne is van hazaszeretet.
2018. júl. 26. 20:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%
Mi az a nemzeti érzelem? Magyarkodás? Lobogtatom a magyar zászlót és verem a mellem, hogy én mekkora nagy magyar vagyok? Közben meg lopkodom el százmilliárdosával a közpénzeket? Ez a nagy nemzeti érzelem?
2018. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, a "pénz nemzete" iránt max.
2018. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%

"Mi az a nemzeti érzelem? Magyarkodás? Lobogtatom a magyar zászlót és verem a mellem, hogy én mekkora nagy magyar vagyok? Közben meg lopkodom el százmilliárdosával a közpénzeket? Ez a nagy nemzeti érzelem?"


Neked kár is lenne magyarázni, mert képtelen lennél bármit is felfogni az egészből. :D

2018. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Fizikakedvelő ***** válasza:
50%

#11

A nemzeti érzelem egyáltalában nem amiről ilyen lealacsonyító hangnemben beszélsz.

Nemzeti érzelem az amikor egyfajta elismeréssel fordulsz a nemzet felé. Elismered az eredményeit,és ez egy boldogságérzért kelt benned. Ez nyilván pongyola egy kicsit de valahogy így kell elképzelni(direkt nem akartam használni a büszke szót) A kozmopolitákban ez általában nincs meg,ők nem kötődnek nemzethez. Ők a nemzettelenségben látják a jót. A határok "áttörésében".

2018. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%

Nekem erről a nemzetieskedő önimádatról mindig az alkoholista, családterrorizáló apa jut eszembe, aki büszke arra, hogy ő mekkora nagy ember.

Ti is büszkék lehettek magatokra, nagymagyarok. Hamarosan jön a Nemzeti Ruhamárka és a Nemzeti Italbolt is valamelyik fideszes nagyvezér tulajdonában, a ti pénzetekből felpumpálva és akkor dagadhat majd a melletek, hogy ti Nemzeti Ruhában jártok, Nemzeti Alkoholt isztok, Nemzeti Kenyeret esztek és Nemzeti TV-t néztek. Még Nemzeti Olimpiát is rendezhettek majd magatoknak, amit persze magyarok fognak megnyerni, mert más résztvevő nem is lesz rajta, de ti a végén ugyanúgy meg fogjátok ünnepelni, hogy mindenben a magyarok győztek. :D

Sok boldogságot az eljövendő, belterjes világotokhoz!

2018. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
38%
Úgy látszik frusztrált gyerekkorod volt! :D
2018. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
25%
Egyébként tombolj csak, a "nemzeti érzelem" az csak a magadfajta selejtnek sugall ennyit. ;)
2018. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
29%

15.


Hát aztán arra, hogy neked mi jut eszedbe, legalábbis nem lehet nemzetstratégiát építeni.

2018. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
35%

15.


Ugyanis miért tehet arról a magyar nép, hogy ki volt az apád?

2018. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
58%
Olyan jót fogok majd rajtatok röhögni, amikor jön az újabb világválság és fújja el a kis nemzethy mesevilágotokat, mint a szél ősszel a faleveleket. :'D
2018. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!