Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazók mazochis...

Az ellenzéki szavazók mazochisták?

Figyelt kérdés
Mára nyilvánvalóvá vált, hogy a Fideszt nem lehet leváltani, mégis százezrek támogatják a százszorosan lejáratódott, lúzer ellenzéki pártokat. Tudatosan a vesztesek közé tartozni szerintem mazochizmusra vall...

2018. júl. 26. 18:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Tehát azért kéne támogani egy tolvaj és korrupt bandát, mert nem lehet tőlük jelenleg megszabadulni? Igen erős érvelés. Maradok inkább a "vesztesek között", tisztességesnek.
2018. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%

#11

Még az a szerencse, hogy az ellenzéki politikusok csupa tisztességes ember! Már-már szentek! :D :D :D

2018. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Fizikakedvelő ***** válasza:
32%
12-es gyúnyosságában azért van igazság. Az ellenzéki politikusok is durván kihasználnák a "helyzetet",a haveri kör tömése ott sem maradna el.
2018. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Remélem ez a nézet nem nagyon ver gyökeret az emberek fejében mert az egyenes út az egypártrendszer felé. Szóval jobb lett volna ha a komcsikat se váltjuk le 1990-ben mert az volt eddig a legnagyobb (tegyük hozzá hogy egyetlen) párt és másra szavazni lúzerség?
2018. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

A győztesek közé tartozni nagyon jó érzés ám...


Ha kellőképp eltökélt valaki és közel kerül a tűzhöz, akkor csurran-cseppen ez-az. :)

2018. júl. 27. 15:22
 16/18 anonim ***** válasza:
65%

#12

Hol állítottam, hogy tisztességesek, vagy hol állítottam, hogy mind az? Azt mondtam, hogy én maradok tisztességesnek és nem állok be egy korrupt rablóbanda mögé.

2018. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%

15!

Lehet, hogy most a győztesek közé tartozol, de az ország sokat veszít ezzel. Én a Bokros-csomaggal nagyon sok áldozatot hoztam sok millió honfitársammal együtt egy jobb élet reményében, de nem azért, hogy a felcsúti Ramszesz stadionokat és kisvasutat építsen, és az gázszerelője hordja haza a milliárdjainkat. Én egy demokratikus országban szeretnék élni, ahol az okos, tehetséges emberek érvényesülnek, ahol szakmai alapon lehet vinni valamire, és nem haveri, rokoni alapon, és ahol a független intézmények valóban függetlenek, és ahol a közmédiumok megfelelően tájékoztatják az embereket, és ahol az ügyészség nem azért van, hogy a fidesz szabadon fosztogathasson. Én 19 éves voltam rendszerváltáskor, és nagy reményekkel, szinte eufórikus állapotban tekintettünk a jövőre, erre most egy újabb Kádár-korszak köszönt ránk. Sajnos sokan ezt jónak és természetesnek tartják, pedig nagyon nem az. Az az egy szerencsénk, hogy Európa közepén már nem lehet igazi diktatúrát kialakítani, finomabb módszerekhez kell folyamodnia a Fuhrernek, de ha Dél-Amerikában, Ázsiában, vagy Afrikában lenne ez a pici ország, már egy óra múlva jönne értem a fekete autó ezért a kommentem miatt.

2018. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%

Te a győztesek között érzed magad hü lye b rom...

Neked olcsóbb a kenyér?

Hacsak nem te vagy mondjuk a dajcstomi

2018. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!