Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a hülyeség, hogy lezárjá...

Mi ez a hülyeség, hogy lezárják a Szabadság hidat hétvégenként?

Figyelt kérdés

[link]



Nem csak a személyautós,hanem a tömegközlekedést is akadályozza, káoszt okoz.

Ki talál ki ilyen marhaságot.A híd azért épül,hogy közlekedjünk rajta.



Ennyi erővel, a Margit-szigetet meg megnyithatnák az autósoknak hétvégente,hogy átmehessenek rajta.


2018. júl. 14. 13:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz ötlet, sok budapestinek is tetszik, akik jól érzik magukat az ilyen programokon és sok túristának is jó. Érdekessé teszi a várost.

Természetes, hogy nehézséggel is jár, de azért nem egy megoldhatatlan feladat a szomszédos hidakon átjutni a túloldalra és nem is okoz olyan forgalom zavart, hogy elviselhetetlen lenne.

A hangerő már sokkal erősebb érv, azt tényleg jelezni kellene az önkormányzat felé, hogy azoknak is joguk van a pihenéshez akik nem mennek oda a buliba. Pláne, hogy nemrég volt a repülők zaja, ami szintén zavarta a hétvégéket és jön a Sziget fesztivál, ami megint.

Nem kellene azonnal támadni sem az ötletet, de azt viszont tényleg sok embernek kellene jelezni, ha a közlekedésen kívül valóban zavaró volt a hangos rendezvény a környéken.

2018. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Tovább is fejleszthető. Például évente négy hétvégén mehessenek be az autók a Vörösmarty térre, a Váci utcára és a Gellért-hegyi sétányokra! Nem hiszem, hogy azt a pár napot nem bírják ki a gyalogosok.
2018. júl. 14. 17:34
 23/31 Zuzu82 válasza:
jo ez! jo dolog, van mèg sok màs hid, kedves autozo ember baràtom.
2018. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

"Ha pedig nem a fideszre szavaztál, akkor valószinűleg soros libsi vagy ami még annál is rosszabb."


Magyarul neked semmi sem jó, ha a fideszre szavaztam az a bajod, ha nem rájuk akkor meg az a bajod.


"Pláne, hogy nemrég volt a repülők zaja, ami szintén zavarta a hétvégéket és jön a Sziget fesztivál, ami megint."


Der gondolom az nem zavarja az ő nyugodt pihenését, csak a ezek a csúnya fiatalok.


"Ti is csöveztek, de ráadásul rosszindulatúan mindenkinek ártana akartok csak a buli kedvéért"


Milyen mindenki? Szerintem ez is olyan, mint a bulinegyd, egyesek sírnak, hogy zavarják a lakókakat, aztán kiderült, hogy ők voltak a hangos kisebbség.

2018. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Tovább is fejleszthető. Például évente négy hétvégén mehessenek be az autók a Vörösmarty térre, a Váci utcára és a Gellért-hegyi sétányokra! Nem hiszem, hogy azt a pár napot nem bírják ki a gyalogosok."


Akkor rajta ezzel kapcsolatban simán indítványozhatsz népszavazást.

2018. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
A Starbucks-fetisiszta hipszterek pont egy híd kellős közepén akarnak piknikezni és jógázni, nem felel meg nekik például a frissen felújított Nehru part vagy valamelyik sziget. Mer' ez nekik jár és kész, mindenki más le van sz'rva, a közlekedni vágyók ugyanúgy, mint a közelben lakók, akik hétvégén csak pihenni szeretnének. Mielőtt jó szokás szerint velem is személyeskedni kezdenétek: nincs autóm, nem is járok hétvégente sehova, nem vagyok se fideszes, se Soros-bérenc, mégis úgy vélem, hogy k'rvára nem normális egy maréknyi hisztis, önérzetes partizó kedvéért lezárni egy hidat, pláne olyankor, amikor a út- és sínépítések miatt gyakorlatilag az egész belvárosban lehetetlen közlekedni. Nem mindenki ér ám rá a kávézgatók miatt kerülőt tenni.
2018. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Azért remélem így fogtok panaszkodni augusztus 20-a környékén is, amikor sokkal több mindent fognak lezárni.
2018. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg nem, ennyi nekünk is jár. 52-ből 4 hétvége."


És miért? Csak mert liberális vagy?

2018. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"És miért? Csak mert liberális vagy?"


Én fiatalként és gyalogosként gondoltam magamra. Végülis egyetlen egy híd sincsen Budapesten a Duna felett, ahol csak gyalogos forgalom engedélyezett.

2018. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Na ezt a lipsi mocskot. Megmondtam már nem egyszer, az ilyen ostobaságokat BE KELL TILTANI! Lehetne Tarlós István főpolgármester úrnak ennyi esze, hogy nem engedélyez ilyen ocsmányságot, csalódtam benne, hogy szerinte ez rendben van, NINCS RENDBEN! Semmi szükség az ilyen mocsok drogos liberális ostobaságokra a városban.


Én ma kimentem tanulmányozni ezt az eseményt és valami fertő! Ülnek kint a mocskos aszfalton, a rongyos hippik, nyíltan drogoznak, isznak. Akármerre néztem, csak bamba üres tekintetek. Erre van eszük, erre van igény... szégyen


Csak ezekre a marhaságokra van igény, életveszélyes autós száguldozás a belvárosban, légi parádé, futóverseny minden héten, melegfelvonulás... ez kell a lipsi pesti proliknak, gratulálok.

2018. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!