Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a hülyeség, hogy lezárjá...

Mi ez a hülyeség, hogy lezárják a Szabadság hidat hétvégenként?

Figyelt kérdés

[link]



Nem csak a személyautós,hanem a tömegközlekedést is akadályozza, káoszt okoz.

Ki talál ki ilyen marhaságot.A híd azért épül,hogy közlekedjünk rajta.



Ennyi erővel, a Margit-szigetet meg megnyithatnák az autósoknak hétvégente,hogy átmehessenek rajta.


2018. júl. 14. 13:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
41%

"Vannak szabályok amiket be kell tartani, ha egy közösségben akarsz élni"


A szabályokat viszont nem te hozod.


"Nem tudok tőled aludni, tehát ne kajabáljál a hídon. Hagyjál minket aludni."


Feküdj le korábban és akkor nem lesz gond. Ennyi.

2018. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
78%

"Nem tudok tőled aludni, tehát ne kajabáljál a hídon. Hagyjál minket aludni."


én most csakazért is kimegyek és teli torokból üvölteni fogok. Viszem a barátnőmet is és szólok a többi havernak is, hogy most lehet sikongatni.


plusz mindent megteszek, hogy a lezárás minél tovább tartson. Írok a helyi fidesznek, hogy én ugyan libsi vagyok, de annyira örülök ennek, hogy legközelebb csak ezért rájuk szavazok

2018. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

"A szabályokat viszont nem te hozod."


De hálistennek nem is te, te libsi anarchista patkány.


"Feküdj le korábban és akkor nem lesz gond. Ennyi."


Az édesanyádat. Ebből is látszik milyen vamzer kis féreg vagy, hogy ahelyett hogy megvédenéd magad jelentgeted a kommentemet. Ennyit érsz.


Amúgy ezzel az erővel átmegyek hozzátok 10 haverommal a kertetekbe és nekiállunk bográcsozni. Ha be mersz ugatni, hogy hangosak vagyunk még orrba is váglak.


Te biztos a fideszre szavaztál..

2018. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

"Az édesanyádat. Ebből is látszik milyen vamzer kis féreg vagy, hogy ahelyett hogy megvédenéd magad jelentgeted a kommentemet. Ennyit érsz."


Megtisztelő a feltételezésed, de én nem jelentettem hanem válaszoltam. Édesanyám foglakozását pedig gondolom onnan ismered, hogy együtt dolgozott a te anyukáddal.


"Amúgy ezzel az erővel átmegyek hozzátok 10 haverommal a kertetekbe és nekiállunk bográcsozni. Ha be mersz ugatni, hogy hangosak vagyunk még orrba is váglak."


Ami a törölt válaszomban is írtam, ha ennyi zavar akkor hívd fel a rendőrséget és tegyél bejelentést csendháborítás ügyében, majd kiderül kinek van igaza.

Amúgy gyertek, nem ti lennétek az elsők, egy panzió van a szomszédban, gyakran szokott jó kis tivornya kerekedni, bár veled ellentétben és nem is szoktam ugatni ilyen miatt.



"Te biztos a fideszre szavaztál.."


Hát ebben is tévedsz és megnyugtatlak a bölcsészkarra sem jártam.

2018. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

"én most csakazért is kimegyek és teli torokból üvölteni fogok. Viszem a barátnőmet is és szólok a többi havernak is, hogy most lehet sikongatni."


Ezt úgy hívják, hogy Soros generációja. Teljesen mind1 mit csinálunk, csak legyen anarchia és az átlag embernek legyen rossz.


Az a különbség köztetek, és a régi punkok között, hogy ők nem akartak rosszat senkinek, csak csöveztek. Ti is csöveztek, de ráadásul rosszindulatúan mindenkinek ártana akartok csak a buli kedvéért. Soros csőcseléke

2018. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
ez is a csúnya, rossz diktátor Orbán hibája!!!44!44!4
2018. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

"Ezt úgy hívják, hogy Soros generációja. Teljesen mind1 mit csinálunk, csak legyen anarchia és az átlag embernek legyen rossz.



Az a különbség köztetek, és a régi punkok között, hogy ők nem akartak rosszat senkinek, csak csöveztek. Ti is csöveztek, de ráadásul rosszindulatúan mindenkinek ártana akartok csak a buli kedvéért. Soros csőcseléke"


Hagyjuk már, Soros generáció. Megkérdezném a tőled idősebb generációt, nem biztos, hogy ezt mondanák rólatok.


Jaj, most kinek ártunk?

2018. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

# 14


"Édesanyám foglakozását pedig gondolom onnan ismered, hogy együtt dolgozott a te anyukáddal."


ez most azért zökkentett ki, mert egyrészt nem tettem utalást édesanyád foglalkozására, másrészt ha én nem szégyelem, hogy az enyém mivel foglalkozik akkor ez csak neked ciki, hogy te anyukád cumizik a napi betevőért nem?


"Ami a törölt válaszomban is írtam, ha ennyi zavar akkor hívd fel a rendőrséget és tegyél bejelentést csendháborítás ügyében, majd kiderül kinek van igaza."


Nem teszek feljelentést, és nehogy azt hidd már, hogy a rendőrök mögé bújhatsz. Valószinűleg odamegyek és beverem az arcodat. És mit fogsz csinálni? feljelentesz? hisztizni fogsz? de komolyan, mit fogsz csinálni? Előadod a szájkaratédat?


"Amúgy gyertek, nem ti lennétek az elsők, egy panzió van a szomszédban, gyakran szokott jó kis tivornya kerekedni, bár veled ellentétben és nem is szoktam ugatni ilyen miatt."


gyenge védekezés, nagyon gyenge.


Ha pedig nem a fideszre szavaztál, akkor valószinűleg soros libsi vagy ami még annál is rosszabb.

2018. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"ez most azért zökkentett ki, mert egyrészt nem tettem utalást édesanyád foglalkozására, "


Akkor miért is k betűs szó a törölt válaszodban?


"Nem teszek feljelentést, és nehogy azt hidd már, hogy a rendőrök mögé bújhatsz. Valószinűleg odamegyek és beverem az arcodat. És mit fogsz csinálni? feljelentesz? hisztizni fogsz? de komolyan, mit fogsz csinálni? Előadod a szájkaratédat?"


Nevetséges, befosnál, mert rájönnél egyedül vagy és következményei lennének. Nézd a jó oldalát, legalább úszhatsz egyet a Dunában.


Azért eddig te sem nyomtál mást csak szajkaratét, szóval mondogathatod másra, csak nincs különbség.


"gyenge védekezés, nagyon gyenge."


Tények közlése mióta védekezés, mondom gyertek nyugodtan, de gondolom ezt sem mernéd.

2018. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

# 19


"Akkor miért is k betűs szó a törölt válaszodban?"


Azt megjegyzésként írtam arra, hogy milyen körülmények között jöhettél a világra...


"Nevetséges, befosnál, mert rájönnél egyedül vagy és következményei lennének. Nézd a jó oldalát, legalább úszhatsz egyet a Dunában."


Na a te kis soros generációs haverjaid mind pont ezt hiszik. Ti néztek a legnagyobbat mikor pofán vagytok vágva. Elmondjam mit tennél? Eloldalognál mint egy kis sértett állatka. A pofon pedig jogos lenne, van akik csak ebből értenek.


"Tények közlése mióta védekezés, mondom gyertek nyugodtan, de gondolom ezt sem mernéd."


Ez most olyan, hogy Soros pénzéből üzemeltetett NGOk említése is ténykérdés, a libsik még is "propaganda"szövegnek kezelik. Nyilván nem megyek oda (pedig szívesen pofán vágnálak), ettől függetlenül nem értem miért hiszed azt, hogy nem merném. Ki vagy te, hogy érinthetetlennek képzeled/hiszed magad?

2018. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!