Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzekiek miert a kormany...

Az ellenzekiek miert a kormanyt okkoljak azert, hogy dragult a tojas meg a tej? Tehet ö rola, hogy nem tojnak a tyukok meg nem ellenek a tehenek?

Figyelt kérdés
A kormany csökkenettte eme termekek afalyat, de sajnos ettöl függetlenül dargultak, mert alig tojtak a bromfik meg keves tejet adtak a tehenek. Mi mast tehetne meg a kormany? ha nem tojnak a tyuokok meg nem ellenek tehenek, logikus, hogy kevesebb a tojas meg a tej es igy dargul meg az afacsökkentes ellenre is. Mit tehet erröl a kormany?
2018. júl. 4. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
azert nem tojnak a tyukok mert meglattak Orbant a TV-ben
2018. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert a kormány emelte.
2018. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Na látszik... Ezért tart itt az ország, ahol, és ezért van Orby még mindig hatalmon. De pont az ilyen dilettáns idióták a szavazótábora, és az ilyenekre épít, akik képesek leírni azt, hogy "áfáLYát". De nem baj, az öregasszony után már semmi se lep meg (Orbán fényképével a kezében megy szavazni, azzal a szőveggel, hogy "Én nem tudok írni, olvasni, azért hoztam a képet, hogy én rá akarok szavazni") Hát, őszintén gratulálok ezeknek, meg Orbynak is a szavazótáborához.
2018. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
""Áfályát""... Nincs több kérdésem...
2018. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

#3

Jól megtalálták egymást. :D A 60-as években ragadt, korlátolt TSZ-elnök és a hajbókoló parasztjai.

2018. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Okoska! Nem az a baj, hogy keveset tojnak a tyúkok, vagy keveset ellenek a tehenek, (mert ez nem igaz) hanem az, hogy nem éri meg őket tartani a gazdáknak. Kevesebb tyúk- kevesebb tojás. Kevesebb tehén- kevesebb borjú- kevesebb tej.
2018. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
" De pont az ilyen dilettáns idióták a szavazótábora, és az ilyenekre épít, akik képesek leírni azt, hogy "áfáLYát" Miert szerinted az ellenzeki taborok szavazotabora csak tökeletes helyesirokbol, 3 idegenyevet beszelekböl es többdiplomasokbol all?
2018. júl. 4. 16:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Házifeladat: sorold fel megyénként Mészáros Lőrinc tojás-, tejtertermelő mezőgazdasági vállalkoásait, követve a következő példát:


Fejér megye: Aranykorona ZRt.

2018. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

"Miert szerinted az ellenzeki taborok szavazotabora csak tökeletes helyesirokbol, 3 idegenyevet beszelekböl es többdiplomasokbol all?"


Szerintem ezen túl kellene már lépni, valóban nem a legjobb megfogalmazás volt a válasz, de eddig azt hittem, hogy a magyar nyelv helyes használata politikai oldaltól független. Szóljatok, ha nem így van.

2018. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Amíg ez a gyúrcsán illető benne lessz a poltitkába a tehenyek azt nem heverik ki, mindég is drága lessz a tely. A fidesz nem hibáss, ő csak jót tet mivelünk.
2018. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!