Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy az...

Mit szóltok ahhoz, hogy az euró 328 forintot ér jelenleg?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos Orbán Viktor azt mondta 2010 előtt, hogy annak a kormánynak, akinél az euró eléri a 300 forintot, annak le kell mondania. Fura, de még nem jelentették be, hogy lemondtak volna, pedig itt lenne az ideje. Most is bebizonyították, hogy abszolút nem értenek a gazdasághoz, csak az emberek hülyítéséhez.

Ma is a közmédia eléggé kussolt erről az eurós dologról az M4-en az egyperces "hírek" blokkban.



2018. jún. 27. 23:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"Az allamhaztartasnak több belöle a haszna, mint a vesztesege."


Akkor lenne több haszna, ha a MNB betolná a költségvetésbe és nem kéne kedve szerint elköltené, házakra, stb. Elég csak Lengyelországig menni, hogy ilyen nemzeti bankot lássunk.

2018. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Szakértői kormány kell gazdasági szakemberekkel."


És kinek értsen szakot? Az országnak hosszútávon (=sz**ni fogsz rövidtávon), vagy az embereknek rövidtávon (=sz**ni fogsz hosszútávon)?

2018. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
A kormány már pedzegeti hogy spekulálnak a Forint ellen és ez okozza - stop Soros kampány level 2 előkészül...
2018. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, mintha 329 forintot érne. Vagy 341-et. És még sokáig folytathatnám. Az én fejemben nagyon sok szám van. Akarod, hogy számoljunk együtt?
2018. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 árokpart ***** válasza:
Nem hinném, hogy spekulálnának ellenünk, mert ha valóban nemzetközi szankcióként alkalmaznánk ellenünk, akkor sokkal magasabbra is felmenne az árfolyam és határ a csillagos ég lenne. Ugyanis a szankciónak a megroppantásunk lenne a célja. Nem ez sajnos nem nemzetközi okok miatt ilyen gyenge, hanem az utóbbi 4 évben túl sokat költöttünk családtámogatásra. Ez kb. 4 millió embert érintett, tehát ennyien nem adóztak. Ilyent, sehol egyik ország gazdasága sem bírná el hosszútávon. A szándékkal egyébként én is maximálisan egyetértettem, mert ez valóban nemes és a jövőbe fektető szándék volt van ismerősöm aki igénybe vette és jól is járt vele és én is örültem neki. Viszont mindig mondtam, hogy ez költségvetésileg nem tartható fent immár úgy, hogy örökre erre a támogatásformára rendezkedett be a kormány. Az utóbbi egy évben legalább ezt a pénzt közvetlenül a gazdaságba kellett volna tenni. Ez a helyzet.
2018. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Agyrém, hogy megint megy, hogy "a spekulások" a hibásak...
2018. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Spekulánsok vannak. Mindenre spekulálnak. Vesznek eladnak.

A Forintot is folyamatosan veszik és eladják.

Csak egy nagy árny nincs a ködben aki nagyban spekulál. Ha mégis van akkor én inkább belföldi spekulációra gyanakodnék. Pl kik szeretik gyengén tartani a forintot bizonyos okokból? Ez nem összeesküvés elmélet hanem az utóbbi években ez volt a pm hozzáállása a Forinthoz. Hát jobb lenne most változtatni. Mert kicsit olyan ez mint a vonat. Már előre be kell húzni a féket hogy később megálljon és ne szaladjon túl veszélyesen.

2018. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
#23: Fordítsuk meg a kérdést: Ki lenne rosszabb a Fidesznél? Jaaa, hogy senki. És ne kezdjél el migránsozni, nem vagyok kíváncsi a narancsmesékre.
2018. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!