Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy szolgál a miniszterelnökü...

Hogy szolgál a miniszterelnökünk egészsége?

Figyelt kérdés

Nagyon féltem Orbán Viktort, nehogy valami komoly baja legyen szegénynek. Igazán nem lenne jó, ha leépülne.


https://www.youtube.com/watch?v=nQVUJbCDwgY


Kérlek erősítsetek meg abban a hitben, hogy jól szolgál az egészsége! Nagy Fideszes vagyok, és nem is tudom mit csinálnék, ha a szemem láttára betegedne le szegény :/


2018. jún. 21. 00:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Mint látod él és virul...
2018. jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos még egészséges.
2018. jún. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Krakuta ***** válasza:
28%
Ugye, te orbáncbérenc vagy? :D mennyi lóvét kapsz? :D
2018. jún. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
Vikrenc :D
2018. jún. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Minden rendben van a miniszterelnök úrral nyugodj meg az a baj az itteniekkel hogy nagy részük lipsi és csak a kormányt szidják régen az mszp nem volt jó nekik most meg ez vicc... Amúgy én jobban élek amióta a fidesz kormányoz nem értem pár embernek mi a baja mikor mindenkinek több a fizetése és a rezsi is csökkent.
2018. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Túl sok rajta a tehet, nem veszi észre, ha fogyóban van a gyógyszere. Olyankor kénytelen gyorsan felhívni a megfelelő kórház igazgatóját, hogy egészen biztos legyen a dolgában és vele együtt soron kívül bemennek a pszichiátriai rendelésre a szükséges gyógyszerért (pár nappal ezelőtti hír). Az ott sorban álló betegek meg készségesen előre engedik (holott nem ő a soros), hiszen tudják, hogy dilibogyó nélkül nem élet az élet.
2018. jún. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Pártállástól függetlenül baromi nagy stressz lehet miniszterelnöknek lenni. Ráadásul évtizedes távon.


Igazából nem is értem miért csinálja még

2018. jún. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Nyugodj meg, semmi baja.
2018. jún. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Amit te gyanítasz, vagy tartasz tőle, azt az ellenzékiek jó része tényként veszi tudomásul!Nézd meg az ilyen felvételeket, majd gondolkodj el azon hogy te és sok társad EZT az embert akarjátok Magyarország első emberének! Nem hibáztatni akarlak, csak gondolkodásra bírni! (Végre egy fideszes aki nem csak néz, hanem lát is!)
2018. jún. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

"nem is tudom mit csinálnék, ha a szemem láttára betegedne le szegény"

Ha nem tudod, mit csinálnál, csukjad be szemed.

.

"Nagy Fideszes vagyok"

Látszik és biztosan jó fizetést kapsz még az ilyen rövid kérdésért is.

2018. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!