Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fikázzák ennyien Budaház...

Miért fikázzák ennyien Budaházy Edda videóját (azoktól kérdezem akik végig is nézték, nem csak kivágott részeket láttak/olvastak belőle)?

Figyelt kérdés

Itt a teljes videó:

https://www.youtube.com/watch?v=yFqZuRw_oDI


Nem egy finkelsteini vagy ron werberi profi propaganda. A saját hazafias nézetű követőinek a saját módján (amiben vannak szerencsétlen fordulatok is amit kiemelhetünk az egészből és csámcsoghatunk rajta...) egy tök jó ügyben áll ki.


Abban is teljesen igaza van szerintem hogy a migrációellenes nagy harcosok ha nem akarnak multikulti Európát akkor nem a Facebookon kell a harcot vívniuk...

(A "make love not war" nem is egy szélsőséges nézet!)


Úgy látom hogy az az ügynek az apropója hogy ezzel párhuzamosan Orbán is a demográfiai válságot emlegette, a baloldali ellenzék meg reaktív politikát folytat (azaz ha Orbán bedob valami témát, akkor ráugranak, és az ellenkezőjét mondják). Gumicsontnak meg tökéletes, mivel addig se a Stop Sorossal foglalkozik az ellenzék...


2018. jún. 6. 16:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, én sok gyereket szeretnék, eddig egy van. De ezt a legkevésbé sem azért, hogy afrikai kannibálok ellen küzdjek vagy hogy nem haljon ki a magyarság. Hanem azért, mert én ezt az életmódot szeretném választani, ebben találom meg a boldogságomat. De tökéletesen megértem azt is, ha valaki máshogyan szeretne élni.

Egy gyerek felnevelése nem könnyű feladat, pláne ha ezt valaki jól is szeretné tenni. Ergo az embernek jól meg kell gondolni, hogy vállalja-e. És ha úgy dönt, hogy akármilyen okból ő ezt nem vállalja ezt tiszteletben kell tartani. Inkább ne szülessen meg egy olyan gyerek, akit utána telibeszarnának és így jó eséllyel egy életre lelkisérülté válna. Ez szenvedés a gyereknek, a szülőnek és a teljes környezetüknek.


Így összességében az a bajom a videóval, hogy fontos, komoly és összetett problémákat egyszerűsít le olyan primitív szintre, hogy komolyan attól esik 5-öt az iq-m, hogy meghallgatom.

2018. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
96%

Én is abortuszellenes vagyok, és én sem szeretném, hogy ellepjék az iszlám migránsok az országot, de ez a videó valami botrány.

Úgy állítja be a 30 éves egyedülálló és otthon élő embereket, mintha csak a bulin járna az eszük, és ők tehetnének arról, hogy még nem házasok, és nem szültek 3 gyereket.

Akkor sem kényszeríthetnek mindenkit egy 5-7-10 gyerekes családra, mint nagyapáink korában.

Mintha most nem lenne elég ingyenélő sokgyerekes, akik a felelősségteljesen tervező jómódú családok adójával és a segélyekkel nagyzolnak.

Nulla forintra NEM lehet gyereket vállalni!

Hányingerem van ettől a “nácimagyarságtól”!

Mert ez már tényleg az: Szülj legalább 5 gyereket, mindenképp nevezd őket Budának vagy Havaskának, ne lássanak mást, csak rusztikus parasztbútorokat otthon, és kötelező minden “ősmagyar rendezményre” elráncigálni őket... No comment...

Ez nem a 10., hanem a 21. század!

Lehet, hogy demográfiai értelemben “haldoklunk”, de globális viszonylatban túl vagyunk szaporodva. Ha így folytatjuk, a bolygónk tényleg kimerül.

Ez a nő egy fasiszta. Egy másik videós alakításában ügy beszél az amerikai és az afrikai feketékről,kreolokról mint valami elfajzott csótányokról, sőt “külön fajként” (!!!) emlegeti őket. Látszik, hogy nem tanult biológiát szerencsétlen. 😂

Ebben a provokatív nemzetvédésben pedig már régóta nem hiszek.

Elsősorban nem magyarnak, nem európainak és nem fehérnek tartom magam, hanem embernek!

És számomra nem a népcsoport határozza meg az embert.

Gyakran sokkal jobban kijövök külföldiekkel, akik empatikusabb liberális orszãgokból származnak. Kevésbé előítéletesek, mint az ilyen megrögzött némberek.

2018. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és én is 3 vagy 4 gyereket szeretnêk, de a saját akaratomból, és nem azért, mert egy hülye kampány kisajtolják belőlem.
2018. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
68%
*kisajtolja
2018. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 enfanni03 válasza:
86%
Válasz egyszerű,mint a pofon.Provokatív az egész videó úgy magába.Bár tény, hogy a lakosság fogy,DE!Nem egy ilyen videóval kell a párokat gyerek vállalásara buzdítani, hanem tenni is kéne valamit, hogy nőjön. A szavak önmagába kevesek, főleg, hogy ez az egész videó a 20-35 év közötti korosztálynak szóló érzelmi zsarolás. Ráadásul, a videó azt üzeni, ha fontos neked a bébifókák élete, ja és a kutyád a kanapén alszik, meg még otthon is laksz (vagy éppenséggel külföldön), ja és nincs férjed és gyereked, akkor te egy "nemzetpusztítóönződög" vagy. Emellett kihangsúlyozza,hogy a legnagyobb létbizonytalanságba is vállalj kettő gyerkőcöt, ha akarsz, ha nem és ha bele is rokkansz akkor is.
2018. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!