Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek, ti Tarlósra...

Budapestiek, ti Tarlósra fogtok szavazni?

Figyelt kérdés
Én gyűlölöm a Fideszt, de Tarlóssal egyébként inkább elégedett vagyok mint elégedetlen.
2018. jún. 2. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ő is benne van jó vastagon a !-es metróban, amit a taxisokkal csinál az gyalázat, szabadon garázdálkodnak a kerületi polgármesterek a 300-400 milliárdos sikkasztási ügyeikkel (Wintermantel), a gettósodott részekkel semmit nem csinál, a BKK katasztrófa és drága, körgyűrű még mindig nincs, az utak rettenetesek, környezettudatosság nulla, a köztisztaság katasztrófa, a turistákkal meg rettenetesen bán (itt megint visszautalok a BKK-ra). Nem tudom kire fogok, de nem Tarlósra. Annál azért legyen már nagyobb az elvárás, hogy jobb, mint Demszky!
2018. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
1, *4-es
2018. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
Én nem Thanos-ra fogok szavazni mert kinyírta a Bosszúállokat nagy részét.
2018. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
A kezem rohadjon le!
2018. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!