Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a föld...

Miért van az, hogy a föld országait nézve nálunk vannak az egyik legmagasabb adóterhek, miközben az állam lényegében cseszik a fejünkre azon kívül, hogy beszedi a pénzt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert hagyjuk magunkat!!!!! Szemet hunyunk egy csomó dolog felett! Mert birkamód járunk a tescóba és eltartjuk a multikat!
2010. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Ezért felesleges dolog az állam. Akár van, akár nincs mindig cseszik az emberek fejére. Ahol korrupt ott azért mert elveszi az emberek pénzét, ahol jobbnak mondható ott meg azért mert nem tudja a társadalom minden tagjának az igényeit kielégíteni. Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy sose bízz az államban és ne is függj tőle, valamint építs ki jó kapcsolatokat barátaiddal, ismerőseiddel, azok legalább nem szemétládák és sokkal jobban megsegíthetitek egymást, mint az állam.



Ⓐ ¡El pueblo unido, jamás será vencido! Ⓐ

2010. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
08:08, szóval te vagy aki kirakta azt a komcsi éneket kérdésben? :)
2010. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahha, ő itt a helyi forradalmárunk. :)
2010. jún. 15. 09:10
 5/9 anonim ***** válasza:

"08:08, szóval te vagy aki kirakta azt a komcsi éneket kérdésben? :)"



Igen, én vagyok az, de inkább anarchista, mint kommunista vagyok.


A kommunizmussal sok dologban nem értek egyet, például elítélem benne azt, hogy az állam akar irányítani mindent, és utópista jövőképem sincsen, mert szerintem az emberi természet nem olyan, hogy az lehetséges legyen.

2010. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már azt se bánom ha harc lesz.....Az se vezet sok jóra, de legalább érzékelik, hogy már sokan nagyon nem bírják már tovább.
2010. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hm, kérdező, nem sok országot ismersz a Földön... de örülj neki, naívan talán könnyebb élni...
2010. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretném tudni, hogy honnan tudod, hogy mi alapján állítottad azt, ami a kérdésben van. Azt is bátor dolog így általánosságban kijelenteni, hogy az állam "cseszik a fejünkre".
2010. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"föld országait nézve nálunk vannak az egyik legmagasabb adóterhek,"


Ez baromság.

2010. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!