Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elmúlt 8 év jobb volt mint...

Az elmúlt 8 év jobb volt mint az azelőtti?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 14:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
sokkal...
2018. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
Igen.
2018. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2018. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Megvédtük a hazát, szembeszálltunk a hanyatló nyugattal és még magát az ördögöt, sorost is legyőztük. Közben az ország rohamosan fejlődött, minden eddiginél több gyönyörű stadion épült világhírű focistáinknak, az új oktatási rendszerrel világszínvonalú értelmiségi társadalmat nevelünk ki aminek következtében a gazdaság soha nem látott módon dübörög, a bérek az egekben, havonta épülnek a legkorszerűbb kórházak, amikben az orvosok világviszonylatban is kiemelkedő bérekért végzik a világszínvonalú munkát. A megnövekedett életszínvonal következtében megszűnt a kivándorlás, a magyar párok egyre több gyereket vállalnak. Stb stb...

2018. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Hát többet sikerült ellopni, annyi szent.
2018. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%

Indok nélküli válaszok nem számítanak.


Nekem vegyes volt. Sokat fejlődtem és sok minden könnyebb lett a bürokráciában, könnyebb állásokat keresni, több a lehetőség külföldön, egyre jobb a használt autó piac. Ami rosszabb : nettó reálbérek, lakhatási lehetőségek, munkahelyek követelményei egyre irreálisabbak, egyre több a gyűlöletkeltés a politikában és Ratkó korszak tökéletesen evett minden motivációt, amim volt még az életben, ma már a pénz és a munka nem motivál,mert nem lehet belőle elérni azt, hogy legyen hol lakni. Ezért a gyerek projekt 2006 óta félre rakva. Az oktatást nem hittem lehet még jobban szivatni, mint magyar Umbridge idején, de sikerült. Ez is hozzá járul, hogy kevésbé akarok gyereket



Számomra nagyon vegyes. Az előző 4 év szívás volt előtte lévő 4 jobb, előtte 4 megint szívás.


Ha változtatni akarok, irány külföld, mert itthon a mérnökök, minőség ellenőrök, programozók nem rúgnak labdába és a munka kicsit sem más, mint 2 ország határral odébb, de a fizu 1/5 és 1/10 közötti.

2018. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
Most akkor két sz@r közt kellene választani?
2018. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
36%
Szét sz4r. Döntsem el melyik a büdösebb?
2018. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem lett jobb... a benzin 400.- lesz, indokolatlanul emelik az árát, kilakoltatás folytatódik...

Semmivel nem lett jobb a baloldali 8 éves kormányzáshoz képest!

2018. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%

Ami nekem tetszik Orbánban az egykulcsos adó meg családok támogatása.


Viszont:

1) Nagyságrendekkel korruptabb Ferinél (tehát már nem tízmillióktól pár milliárdig terjed egy lenyúlás, hanem átlagosan százmilliárdos nagyságrendű).


2) Illetve hosszú távon a legrosszabb külpolitikának tartom, ha 0-24-ben szembemegyünk az EU-val. Ennél énszerintem kevésbé volt káros Gyurcsány aki viszont 0-24-ben lefeküdt az EU-nak (persze egyik véglet se kívánatos).

2018. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!