Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt honnan veszik egyesek,...

Azt honnan veszik egyesek, hogy az értelmiségiek körében nem népszerü a fidesz?

Figyelt kérdés
Apukám informatikus, anyukám tanár, a mamam tanito nö volt, anagybátyám biologus, de mind a fideszre szavaztak.
2018. máj. 18. 15:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Mióta a főnökünk, akit egy rendkívül intelligens embernek tartottam és tényleg sikeres is, előadta, hogy inkább én szüljek, mint a migráncsok, azóta nem hiszek abban, hogy Magyarországon létezik valódi értelmiség.
2018. máj. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
52%

Mivel egy értelmiségi nem szavaz egy olyan tahó és primitív pártra, mint a Fidesz.

Ha az a szokásom, hogy a disznószaros gumicsizmámat felbaxom az étkezőasztalra, fingok egy recsegőset, lehúzok 2 deci pálinkát, aztán böfögök egy nagyot és ordítozok, akkor nem vagyok értelmiségi.

Ez ennyire egyszerű.

2018. máj. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
64%

"Persze, nyilván egyik közvélemény kutató eredménye sem jó."


Nyilván elkerülte a figyelmedet, hogy én linkeltem értékelhető kutatást.:-) A megjegyzésem pedig a bizonytalanok kiugróan magas arányáról korrekt módon bent van az elemzésükben is. Egyébként a Republikon távolról sem vádolható kormánypártisággal, úgyhogy sajnos, még ezt az "érvet" sem használhatod.:D

2018. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 tgt ***** válasza:
0%
Értékelhető kutatás az, amit te értékelhetőnek tartasz. Erre majd figyelek a jövőben.
2018. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
62%

Nem, kedves tgt, az értékelhetőséget egy közvéleménykutató esetében (is) leginkább az eddigi teljesítmény mutatja, nem a szubjektív megítélés. Bármilyen meglepő is ez számodra.:-) Nekem egyáltalán nem öröm Horn Gábor cégét reklámozni, de korrekt vagyok, ellentétben veled.


[link]

2018. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Feltehetőleg a felsorolt családtagjaidon kívül is élnek még értelmiségiek.

Nem tudom, kik azok az "egyesek" ilyen állítással eddig nem találkoztam.


Olyannal már igen, bár az sem reprezentatív, hogy az értelmiségiek csak a fideszre szavaznak. Erről jól tudjuk, hogy nem igaz.

Ami jobban mérhető volt, az az, hogy az áprilisi választáson az iskolázatlan és mélyszegény lakosság körében a fidesz volt a legnépszerűbb. Ami meglepő, hiszen sokakat pont ez a politika rántott még mélyebbre. Igaz, sejteni lehet az okot, de bizonyítani nehezebb.

2018. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!