Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kásler Miklóssal mi a probléma?

Kásler Miklóssal mi a probléma?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom, hogy utálják,de érvet, indokot nem tudnak mondani.


Káslerbe pedig nehéz belekötni, ugyanis értelmiségibb az értelmiséginél,orvos,továbbá PHD-vel is rendelkezik,egyetemi tanár.


2018. máj. 14. 18:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
29%

3.


Bocs; nem tudom már hol, de több cikket olvastam többféle szemszögből. Érdemes rákeresni. Eredetileg valami 70%-ot mondott, nem többséget. Ami nem lehet hülyeség, tekintve, hogy egyre nagyobb szerepet tulajdonítanak minden betegségben az immunrendszernek. És az immunrendszer bizony erősen lelkiállapot-lelkiismeret függő.


Még a úgynevezett finnugor-eredet elméletről is igaza látszik lenni. De mindenkit ledorongolnak, aki először mond ki valamit, nyilvánosan és még csak nem is szélsőséges ember.


Mi a probléma vele? Hogy nem liberális. Ez csak elég, nem?

2018. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
55%

11#, a h-indexet az is emeli, ha körbehivatkozod magad, elég rossz mérőszám. A többszáz h-indexűek se feltétlenül alkotnak kiemelkedőt.


Közvetlenül nem találkoztam vele, néhány cikket olvastam a kezei közül, valószínűleg csak kamerák előtt hülye, hogy nyaljon a kormánynak. Ezeket a baromságokat biztosan nem gondolja komolyan, bár elég meggyőzően darálja a hülyeségeket.

2018. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
21%
Kásler prof igazi modern ember, tökéletesen megfelel arra, hogy a 21. században felmerülő kihívásokra választ adjon.
2018. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%

Én amióta betartom a tízparancsolatot azóta az akasztófáról is lemásztam a railjet pedig nem tudott szétvágni mikor eléugrottam. Ciánt iszom kóla helyett és semmi gond.

Néha meg kell fontolni politikusok hozzáértését mert géniuszok is vannak köztük. Kásler Miklóst látták Jézussal kézenfogva szerintem ő a Megváltó személyes tanításait hozta közénk. Boldog vagyok hogy ilyen jó lett a kormányunk most.


(Tíz perce szálltam ki a villamosszékből ám nem loptam nem hazudtam és ezt is túléltem)

2018. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
17%

"A másik hogy azt mondta hogy a tíz parancsolat betartásával megelőzhető a legtöbb halálos betegség"


Szerintem ebbe a gondolatba alig gondolnak bele úgy igazán, hanem meglátja mindenki ezt a szót, hogy "tíz parancsolat", aztán egyenesen fundamentalista keresztényezik egy sort, pedig a tíz parancsolat nem fundamentalista és főleg nem csak keresztény, hanem annál sokkal régebbi. Egy átlagember szerintem fel se tudja sorolni azt a tíz parancsolatot, amit annyira szid.

Pedig sok igazság van abban, amit Kásler mond.

Csak pár példa. Az első három parancsot hagyom, mert azok Istenre vonatkoznak és ez sértené az ateisták érzéseit, viszont a maradék 7 az embertársakkal való kapcsolatra épül.

-Ne ölj! Mennyivel jobban működne az egészségügy, ha az orvosok valóban az élet védelme mellett köteleznék el magukat? Ha nem kéne a sürgősségin 6-8 órákat várni. Ha nem fertőzéssel küldenék haza a kórházból az embereket. Ha minden embert megilletne a méltó ellátás. Ezek mind kimerítik a ne ölj parancsot.

-Ne paráználkodjál! Ha mindenki monogám kapcsolatban élne, akkor számos nemi betegséget nem dobálnánk egymásra, mondjuk ilyen finomságokat, mint az Aids...

-Ne lopj! Ha állam-papa nem lopná el az egészségügybe szánt pénzeket mutyikba, akkor lehet, hogy 1-2 kórház nem itt tartana. Szerintem ezt nem is kell tovább ragozni.

- Ne hazudj, mások becsületében kárt ne tégy! Ugyancsak minden beteget megillet az emberhez méltó ellátás, az állapotának, betegségének tárgyilagos, világos közlése, gyógymódok és lehetőségek nem eltitkolása nagyobb profit reményében.

2018. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
94%

17.


Szerintem valami félreértés van.


Nem a betegségek ellátásáról beszélt, hanem a megelőzéséről. Az egészségügy nem egyenlő a betegellátással, egyrészt. Másrészt a fizikai egészségünk nagyrészt függ a lelki-szellemi egészségünk állapotától.

2018. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"11#, a h-indexet az is emeli, ha körbehivatkozod magad, elég rossz mérőszám. A többszáz h-indexűek se feltétlenül alkotnak kiemelkedőt. "


Csak a független hivatkozásokat számítják bele.:-) Ahogy a citációs számnál is különválasztják az önhivatkozást, a függő (társszerző általi) és a független hivatkozásokat. 20-as Hirsch-index már nemzetközileg is figyelemreméltó teljesítmény.

2018. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
42%
Azért utálják, mert következetes és egyenes ember, aki kiáll a véleménye mellett, ami nem egy kimondottan liberális vélemény. Nem baj, hadd sipákoljanak csak.
2018. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
82%
A tízparancsolat nagyon szép dolog, de a keresztény emberek mikor tartották be?
2018. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
67%

Semmi gond nincs vele ha az ország kétharmada őt akarta.

Amúgy ha a nyílt utcán le akarnak szúrni elég egy miatyánk és máris megvédtük magunkat. Tisztelem Kásler urat.

Legutóbb ki akartak rúgni a melómból és megmondtam hogy párttag van a családban. Azóta középvezető vagyok.

Ami a tízparancsolatot illeti valami butaságot kell szólni amin csámcsoghat a nép így addig van időnk háttérmunkázni.

Én a médiára támaszkodom mert eszméletlenül magunk mellé állitottuk . tv igazgatók nyalják a cipőnket és küldik a borítékokat...aztán nem vagyok más mint egy szaros logisztikai cégnél raktárosból lett vezető

2018. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!