Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az összes körzetet újraszám...

Ha az összes körzetet újraszámolnák akkor ekkorát bukna a Fidesz?

Figyelt kérdés

[link]


Ha ezt átlagként vesszük (az NVI minden ilyen beadványt elutasított ezért pontos adatok nincsenek) a 10286 szavazókörrel számolva az majdnem egymillió szavazat. Ezzel a mínusszal a Fidesz még a 30%-ot sem éri el!!!


2018. máj. 11. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem maradna kormányon ugyanúgy. Talán 2/3 al.
2018. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre, volt hasonló a Jobbikkal is. Azt hiszem, Sarospatakon volt olyan az egyik szavazókörben, hogy a jobbikos jelölt kapott 150- 160 szavazatot, viszont pártlistán a Jobbik, egyet sem. A NET párt viszont 122- t. Es mas körzetben is előfordult hasonló. Szóval, ha lenne egy teljes újraszámlálás, a Fidesz győzelme akkor sem lenne kérdéses, de a 2/3 esetleg igen.
2018. máj. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Persze tudom, hogy a körzetenként összecsalt 96 szavazat csak egy durva átlag, nyilván egy nagyobb körzetben ez lehet több száz, egy kisebben meg csak tíz vagy esetleg olyan is van nyilván ahol becsületes fidesz delegáltak dolgoztak. Sajnos az NVI miatt szorul az állampolgár a saccolgatásra, mindent megtettek a választások ellenőrizhetetlenségéért. Ahol bármit sikerült megvizsgálni ott a kúria döntése bírálta felül az övékét, a kúriáig meg alig jutott el beadvány.


Mondjuk a tévedéssel szerintem ne jöjjön senki, kizárólag minden körzetben a Fidesz javára és az ellenzék kárára tévedni nem életszerű.

2018. máj. 12. 10:39
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tévedett senki sem. Egyszerűen nem kíváncsiak az ellenzékre, ilyen egyszerű.
2018. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!