Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen pontokon bukik a...

Milyen pontokon bukik a baloldal állítása?

Figyelt kérdés

A választási buktával kapcsolatban merültek fel kifogások:

Például:


1. A fogatlan ci... nyok(nem én találtam ki) eladják a szavazatukat.

Ez már ott bukik, hogy Borsod megyében lakik a legtöbb roma, mégis ott volt a legalacsonyabb a részvétel.


2. A nyugdíjasok adták el a szavazatukat.

Ezzel megint az a baj, hogy a felmérések szerint a nyugdíjasok körében még a felét sem éri el a Fidesz.

Mindkét pont esetén megáll az, hogy semmilyen felmérés nincs a szavazatvásárlással kapcsolatban. Tehát erre hivatkozni elég demagóg. Ahogy szapulni a romákat vagy a nyugdíjasokat is.


3.Mert vidéken a sok agyhalott csak az M1-et nézi, mert más nem elérhető.

Ezzel az a baj, hogy eddig azt kellett hallgatni, hogy a kutya nem nézi az M1-et, most hirtelen kiderült, hogy 8 millió ember azt nézi. Főleg, hogy ahol van M1, ott van RTL Klub is, amiben a Híradó 90%-a Orbánról szól.



Milyen pontokon inog még a baloldalon a kifogásgenerátor?


2018. máj. 9. 11:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
55%
Nem eladták, hanem rettegtek. A fidesz kirakott egy Gyurcsány és egy migráns kartont, ami nagyon félelmetesen nézett ki, adott egy kis Bözsi utalványt, és a sok vidéki zombi ment is szavazni a fideszre, mert majd a Nagyúr megvéd. Tiszta feudalizmus. De ha a többségnek ez kell, hát élvezze ki minden percét Nerniának.
2018. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%

"1. A fogatlan ci... nyok(nem én találtam ki) eladják a szavazatukat. "

"

2. A nyugdíjasok adták el a szavazatukat. "


Amíg a baloldalnak adták el, addig - érdekes módon - semmi problémájuk nem volt ezzel :)


"3.Mert vidéken a sok agyhalott csak az M1-et nézi, mert más nem elérhető. "


"Vidéki" vagyok. Sok templombajáró, fixen fidesz szavazó ismerősöm van. Többségük csak az "ertée" híradót nézi. Meg a maunikasót (szintén RTL csoport)...

2018. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Ebből mi következik kérdező? Mert ezt is kérdezted. Az, hogy a fidesz elleneseknek egy csoportba kell tömörülniük, és még nagyobbat hazudniuk. Pl a fideszesek gyerekeket esznek a muszlim haverjaikkal. Vagy bármi más, lehet egetverő nagy baromság, lényeg, hogy elhiggye a z nation, hogy a fideszesek gonoszak és az ördöggel cimborálnak. Suttogó propaganda, pletyka. Plusz, 2x annyi Bözsi utalványt kell adni.
2018. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

,,Nem írtál semmit.

Az nem érv, hogy "Lajos a kocsmában azt mondta!""


Írtam neked konkrét példákat, direkt olyanokat, amiknek 5 perc kereséssel utána tudsz járni.

Nem, nem linkelek semmit, mert bármit linkelnénk neked azt nem fogadnád el hiteles hírforrásnak.

Meg amúgyis, téged nem érdekelnek a válaszok, te csak provokálni akarsz.

2018. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
54%

A választási csalás dióhéjban is kicsit bonyolultabb a fenti 3 pontnál:


[link]


A rekord számú kifogás hiába született meg, a Fidesz nem hajlandó saját maga után nyomozni, mily meglepő. Ugyanez volt 2014-ben is. A Fideszről annyi minden szégyen fog fennmaradni a történelem könyvekben, többek között, hogy a választási csalás kormánya is volt.

2018. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező! Az állításokat te kezdted. Bizonyítsd. Neked az ellenkezőjét bizonyítani nem lehet, mert csak azt hiszed el, amit szeretnél hallani.


Eszem ágában sincs bizonygatni bármit, csak úgy megjegyzem.

1. Van száz roma. A részvétel átlaga 65% volt, de roma csak 30 megy el szavazni. De csak azért, mert megvették őket.

2. Rétegszavazatokat illetően felmérhető egy közvéleménykutatás. Ha választás is felmérhető, azt közönségesen a világ soha meg nem dönthető méretű legnagyobb csalásának nevezik.

3. Nem vizsgáltam az agyhalottak számát, de távolabbi vidéken (mert mondjuk Vecsés vidék, de nem annyira) csak kormánymédia fogható. Ez a kisebbik baj, de nagyon sok helyen csak közmunka van. Amiről a polgármester "kiszivárogtatja" ki kaphat. Meg segélyt is. És név szerint ismer mindenkit. Ott a Józsi is, a Mari néni is tudja a "kötelességét". Pártállásra tekintet nélkül.


Kifogásgenerátort keresel? Mondok. "ezt a választást elcsalta a Fidesz a legtöbb körzetben. Hol kicsit hol nagyot".

Na viszont. Egy nagy fenét csalta el ott. Ezt a választást 4 év alatt csalta el a választási törvénnyel, a kiépített besúgói hálózattal, a pártkatonákkal és aktivistákkal, a módszeres agymosással, a rettegés magas szintű kialakításával és számtalan más dologgal.

Na de mi a baloldal felelőssége? Hát az, hogy egyetlen csalásnál lehet mondani, nem vettük észre. De módszeres, éveken át tartó kiépítését nem észrevenni, nem szóvá tenni, hagyni és nem fellépni, helyette siránkozni, nem cselekedni, egymással marakodni, a koncot keresni, egymást kijátszani - na az bizony orbitális nagy bűne és mocska a baloldalnak. Ők megérdemelték volna a nagy buktát, ha ezt nem elsősorban a szerencsétlen félrevezetettek sínylenék meg.


Mert kedves kérdező, én nem sínylem. Én tudom kezelni a problémáimat. Nekem csak mint környezet kellemetlen a mai állapot, de hatással csak annyiban van rám, amennyiben kellemesebb egy szép tiszta utcában sétálni, mint egy mocskos, bűzös sikátorban.

2018. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Az, hogy a romák eladták volna a szavazatukat egy bizonyíthatatlan rágalom.


Az TÉNY, hogy a közmunkásokat (akik közül nem mindenki roma) szervezett választási csalás eszközévé tették, láncszavaztatták.


Nem volt választásuk, nem pénzért adták el a szavazatukat, semmilyen "extra haszon" nem származott belőle. A LÉTMINIMUM, az alapvető egzisztenciájuk volt a tét, és ELLENŐRIZTÉK a szavazatukat.


Nem állítanám, ha nem egy fideszes benfenntes ismerősöm dicsekedett volna el vele nekem VIGYOROGVA, büszkén (nem tudva, persze, hogy én nem a kormány rajongója vagyok), milyen "ügyesen", vagányul szavaztatták az embereket.


Azt hittem, lefordulok a székről a módszer hallatán (én sosem találtam volna ki)...


Azóta külön figyelem az eredményekben, és tényleg: ha megnézed a vidéki arányokat, a Fidesz-győzelem mértéke egyenesen arányos a közmunkából élők arányával...

2018. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!