Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen pontokon bukik a...

Milyen pontokon bukik a baloldal állítása?

Figyelt kérdés

A választási buktával kapcsolatban merültek fel kifogások:

Például:


1. A fogatlan ci... nyok(nem én találtam ki) eladják a szavazatukat.

Ez már ott bukik, hogy Borsod megyében lakik a legtöbb roma, mégis ott volt a legalacsonyabb a részvétel.


2. A nyugdíjasok adták el a szavazatukat.

Ezzel megint az a baj, hogy a felmérések szerint a nyugdíjasok körében még a felét sem éri el a Fidesz.

Mindkét pont esetén megáll az, hogy semmilyen felmérés nincs a szavazatvásárlással kapcsolatban. Tehát erre hivatkozni elég demagóg. Ahogy szapulni a romákat vagy a nyugdíjasokat is.


3.Mert vidéken a sok agyhalott csak az M1-et nézi, mert más nem elérhető.

Ezzel az a baj, hogy eddig azt kellett hallgatni, hogy a kutya nem nézi az M1-et, most hirtelen kiderült, hogy 8 millió ember azt nézi. Főleg, hogy ahol van M1, ott van RTL Klub is, amiben a Híradó 90%-a Orbánról szól.



Milyen pontokon inog még a baloldalon a kifogásgenerátor?


2018. máj. 9. 11:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
74%

Nem csak a fogatlan cigányok, adjákel a szavaztukat, hanem minden szegény vidéki.

Fingod nincs arról, hogy mi van igaziból vidéken, ahol a nettó 600Ftos órabér jó fizetésnek számít, ott nekem elhiheted, hogy lehet szavazatot vásárolni bözsivel meg lehet riogatni migránsokkal, lehet a nyugdíjasok körében tarolni akiknek megváltás a 12 ezres rezsi elengedés.

és én is ott lakom van fogalmam a témáról

üdv. egy békés megyei kétezres lélekszámú faluban lakó

2018. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Értem, tehát eladják egy sörért, pedig ha máshová szavaznának, akkor rögtön megszűnne a szegénység.

Elég fura, de biztos.

2018. máj. 9. 12:23
 13/27 anonim ***** válasza:
17%
A baloldal állításai minden ponton megbuknak, ez náluk történelmi hagyomány. És most elolvasom a kérdés további részeit is.
2018. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%

"Értem, tehát eladják egy sörért, pedig ha máshová szavaznának, akkor rögtön megszűnne a szegénység."


Nem szűnne meg rögtön a szegénység, de más pártokkal legalább az esélye megvan annak, hogy nem lesz az országban feudális rendszer, miközben a Fidesznek pont az a célja, hogy ezt kiépítse.

Fel bírod fogni a különbséget?

2018. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

"D:D:D

Kösz, de szektás elmebetegekkel nem szoktam leállni vitatkozni"


Jó, tehát akkor bizonyítás továbbra se lesz, csak személyeskedés.

Ebből Fidesz 2022 lesz.

2018. máj. 9. 12:32
 16/27 anonim ***** válasza:
47%
Nem ebből lesz Fidesz 2022. Fidesz 2022 abból lesz, hogy az ország lakossága addigra még lecsúszottabb türhő proli lesz, mint jelenleg.
2018. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

"Fel bírod fogni a különbséget?"


Látom átjött a lényeg. Egy sörért eladják.

Biztos hihető. :D

2018. máj. 9. 12:39
 18/27 anonim ***** válasza:
55%
Pont az ilyenek miatt nem titeket provokátorokat senki se komolyan. Leírtuk valójában miért nincs igazad, de ellenérveket nem tudsz felhozni rá, hogy mégis neked lenne igazad. Aztán meg ti hisztiztek minden alkalommal mikor a provokatív kérdéseteket szabályzatba ütközik és törlik az oldal üzemeltetői őket.
2018. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
38%
Tipikus pesti libsi mentalitás, hogy ha nem a progresszív libbantak győznek, akkor mindenki hülye,proli,suttyó,tudatlan, nyugger,cigány stb.
2018. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

"Leírtuk valójában miért nincs igazad, de ellenérve"


Nem írtál semmit.

Az nem érv, hogy "Lajos a kocsmában azt mondta!"

2018. máj. 9. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!