Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem számít semmit a Fidesz...

Nem számít semmit a Fidesz támogatottságának hogy korrupciós ügyekbe keverednek a politikusai?

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 20:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%

Amint látod, nem.


Az ellenzékben (kivéve a DK-t) párthűség nincsen, csak világnézetek vannak. A Fidesznél az ideológia az Orbanizmus, és "vagy velünk vagy, vagy ellenünk".

2018. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen HakapesziM-féle mentalitásúaknak ki kellene pusztulniuk az országból...
2018. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
11%

Most is látszik kedves balliberálisok, hogy rágalmazáson, személyeskedésen és vergődésen kívül semmi mást nem tudtok csinálni. Bár láttam volna az arcotokat április 8-án, éjszaka. Bár láttam volna, amikor először kimondjátok, hogy "választási csalás" vagy április 9-én arra keltek, hogy "Orbán takarodj".

Más nem éltet titeket csak a gyűlölet a Fidesz és Orbán Viktor ellen. :)

2018. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
10%

#13


Nyugi. Csak lazulj el és élvezd ahogyan vergődnek a hasonló kérdéseknél. Nem kellet látni egyenként az arcukat, tökéletesen elég volt látni az ellenzéki pártok sajtótájkoztatóit, hogy előttünk legyen hogy is nézhettek ki a az ellenzéki hívek aznap éjjel.


Ami számomra nagy elégtétwl, hogy egyre többen merik nyiltan kimondani, hogy bizony úk is a fideszre szavaztak és ők is a jobboldali (nem jobbikos) politikát tartják megfelelőnek. A választások után kollégáimmal csodálkoztunk egymásra, hogy Te is? Igen, én is jobbos vagyok! Mert előtte szóba sem mertük hozni egymás között, mert annyira meg voltak "félemlítve" a ballibek, hogy mi nem mertünk színt vallani a megszólások miatt, nem ők.

2018. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező


Az nem elég ha sokan és sokszor mondogatjátok, hogy korruptak - ahhoz valódi ügyek is kellenének és némi bizonyíték sem ártana.

De éppen úgy van ez is, mint ezen a portálon a Hasznos-nem hasznos értékelés. Akinek túl magas a %-a, az már nem is számít igazán ütős fideszesnek, jobboldalinak - mert akkor a ballibek nem ugrottak még rá ezerrel, hogy lenullázzák.

Már néha elég csak a %-t nézni ahhoz, hogy tudja, ha túl magas, akkor tuti ballibes, ha alacsony, akkor tuti, hogy nem. Nekem, fidesz támogatónak pont ez mutatja az értékt, nem a mags %.


Éppen így a korrupcióba keveredéssel is - minél több a hazugság, rágalom, minél hangosabban, minél inkább habzó szájjal korrupcióznak ellenük, annál biztosabb, hogy nem csináltak semmit, és inkább támogatásra érdemesek.

2018. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ezzel most aztán nagyon mennybe magasztaltad a balliberális kormányokat és a korrupciójukat. Hiszen emlékszem amikor a Polt Péter nevű "ügyészség" láncon vitte el a politikusaikat akik azóta szabadlábon császkálnak. És a fideszes sajtótájékoztatók hada kísérte sírva mocskolódtak bele a kamerába hogy micsoda korrupció van itthon. Én mondjuk konzervatív vagyok de ez ami most folyik már rég sok nekem. Mindegy ki csinálja. Egy tízszeres szorzót lehet hozzátenni az összeghez és darabszámhoz az előző kormányokhoz képest. És itt beleértem az Orbán-Torgyán kormányt is.
2018. máj. 3. 23:28
 17/28 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert a sajtó bárkit bele tud "keverni" ilyenbe pár sejtetős cikkel, ha akar, ez még nem jelent semmit. Igazolt ügyből meg valójában jóval kevesebb van, mint korábban. Illetve az ellenzéki pártok legalább ennyi ilyen ügybe keverdnek, sőt.
2018. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
57%
Úgy tűnik nem, bár aligha azért, mert nincsenek...
2018. máj. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező



Milyen VALÓDI ügyek vannak, amiben a KORMÁNY vagy kormányközeli emberek érintettek? MOST?


Mert ami van, az csupán a média habverése. Kósával jöttök, meg hogy állítólag neki akart adni egy nő 1600 milliárdot.

De nem tette.

Ha meg megtette volna, akkor is csak azért, hogy vegyen belőle a nőnek ÁLLAMPAPÍRT. Mi abban a korrupció?


Jöttök a miniszterelnök vejével. Hogy korrupció volt a köztéri világítás beruházása.

De nem volt az.

Az EU illetékesei már megvizsgálták és lezárták az ügyet évekkel ezelőtt. Sok éve.


Van még Mészáros Lőrinc. Mert hogy mindig ő nyer a közbeszerzéseken.

Csak éppen nem ő nyer mindig - meg mellékesen nem is ő pályázik, hanem cégek, amiknek ő is az egyik tulajdonosa.

A pályázatok rendben vannak, a beruházások rendben vannak és a költségek is rendben vannak.

Nincs korrupció, csak megint a habverés.


Na még fel szoktátok hozni Habonyt. Mert hogy...

Mi is? Mi is korrupció Habony körül? Mert konkrétum itt sincsen, csak hogy ő létezik és fidesz közeli vállalkozó. És?


Volt még pár éve, amikor a trafikok átalakítása volt, akkor azzal jöttetek, de már régen kiderült, hogy minden pártnak volt embere aki ugyanúgy részesedett benne. Pontosan úgy, ahogyan a földvásárlásoknál is.


Megismétlem tehát.

Attól hogy oskan és sokszór korrupcióztok, attól még nem lesz igaz, hogy ez a kormányzat korrupt lenne.

2018. máj. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
18%

"Az ilyen HakapesziM-féle mentalitásúaknak ki kellene pusztulniuk az országból..."


Ja te ilyen, hogy is mondják...ilyen demokrata vagy? Nem lehet valakinek - a tévedés jogát persze fenntartva - más a véleménye?


Mit nem lehet itt megérteni? Még azt sem lehet 100 % - ra kijelenteni, hogy lop Mészáros (vagy mások). Egy gazdag .aszi. Jókor volt jó helyen Minden rezsim a saját körének kedvez, őket hozza helyzetbe. Mindenki így tenne: te is.


Csak én őszintén meg is mondom. Mondjuk teszem azt egy miniszter lennék, vagy más, magas rangú döntéshozó. Épül egy szép park a kerületben, városban. A sógorom kertépítéssel, öntözőberendezésekkel foglalkozik. Hát már természetes, hogy úgy alakítom a dolgokat, ha egy mód van rá, ő kapja a melót! Miért? Kapja egy vadidegen?


És ha szép a park, az embereket kb. nem érdekli, most mennyire demokratikus volt a pályázat.


És mondom: ezt mind így csinálná, az ellenzék is.(Az ellenzék egy része így is csinálTA).


Ne éljünk már rózsaszín leányszobákban, ahol minden olyan szépnek és ideálisnak tűnik. Ez mindig is így ment.

2018. máj. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!