Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért néznek ostobának az...

Miért néznek ostobának az emberek amikor azt mondom még 80 évig a fidesz lesz hatalmon? Ti milyen reményt láttok, és kiben? De komolyan.

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

80 évig nem lesznek. a Fideszt Orbán személye tartja össze, nélküle ezer kiskirállyá válnak akik elsősorban egymás torkát igyekeznek majd elharapni.


ettől függetlenül abban igazad van, hogy jelenleg semmi értelmes/kormányzóképes alternatíva sincs. a láthatáron sem.

2018. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Tejesen valószínű hogy a Fidesz lesz még 80-évig,jól látod.
2018. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Még 80 évig a fidesz lesz hatalmon. Aminek én nagyon örülök.
2018. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fidesz=Orbán. Ha ő nem lesz már, akkor lehúzhatják a rolót.
2018. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Fiatalnak nézlek. 80 év irgalmatlan nagy idő. Ki tudta 1908 - ban mennyi minden fog történni 1988 - ig? Elképzelhetetlen, beláthatatlan ekkora időtáv.


De ha azt kérdezed, én látom a reményt, azért nem olyan rossz most. Persze jó lenne egy erős jobboldali ellenzéki párt, aki a körmére néz a Fidesznek, csak ami volt, azt tönkre vágták megélhetési politikusok.

2018. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Korrigáljunk kicsit a kérdésen: Miért néznek KI ostobának az emberek, amikor azt mondom, hogy még 80 évig a Fidesz lesz hatalmon?

Mert még ők a mai napig nem tudják feldolgozni a vereséget.

2018. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem is lesz a Fidesz még 80 évig hatalmon, de a helyzet lényegesen javulni nem fog. Én azt gondoltam a rendszerváltáskor, hogy majd 20-25 év múlva felzárkózunk Ausztria szintjére, de most már látom, hogy erre esély sincs.
2018. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Most az elcsalt választásokat és az ezt követő hihetetlen pipogya ellenzéki mentalitást megtapasztalva már hiszek neked.
2018. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!