Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, ti miért örülnéte...

Liberálisok, ti miért örülnétek jobban a jobbiknak, mint a fidesznek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%

" #9: Ne magatokból indulj ki, te fideszdroid, nem mindenkinek a pártközpontból mondják meg mit kell gondolni."


De bizony ti vagytok a szánalmas droidok, akiknek megmondják hová, kire kell tenni az x-et.


Mellesleg én a jobbikra x-eltem mindkét listán, szóval ezt is benézted, mint a haverjaid a "taktikai szavazást". ;)

2018. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Egy jobboldali pártnak sem örülök, nem tudom miből gondolod hogy liberálisként a jobbiknak örülnék.

A középkori fehérnemzeti mentalitás nem nekem való thx

2018. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

Sehol nem írtam annak, hogy a magadfajta örülne neki, pont az ellenkezőjét, de mint a fideszdroidozásod bizonyította fájt az igazság nagyon neked. ;)


És én meg ki nem állhatom a ballibeket, így nyilvánvaló, hogy nem fogok egy olyan bandára szavazni amelyik egyáltalán nem áll közel hozzám ideológiailag, sem máshogy.

2018. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%

Na leesett már kis proli, hogy ti vagytok a kézivezérelt biodroidok? Ha a főnökeid azt mondják "taktikásan" szavazzatok át a jobbikra akkor megteszitek! :D


Igen nevetséges volt, és nem is jött be mint kiderült. A magadfajtának maradt a fideszdroidozás, bunkó vidékizés, parasztozás, nyuggerezés. Nem is azért írtam mire szavaztam mert a hozzád hasonló plebsnek annyira köze lenne hozzá. ;)

2018. máj. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!