Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek tetszik ez a plakát?...

Nektek tetszik ez a plakát? "állítsuk meg soros jelöltjeit"

Figyelt kérdés

[link]



Én Fideszes vagyok, nagyon féltem amikor ilyen bugyuta plakátokat láttam, hogy nem jó a kampány é nem fog nyerni a Fidesz ilyen bugyuta plakátokkal.


A kampány után viszont megmyugodva szarrá röhögtem magam, végig néztem az összes plakátot, sorosozós reklámfilmet, szerintem önmagában is vicces meg az is hogy halál komolyan vette a sok hülye :D


2018. máj. 1. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én Fideszes vagyok"


hazudni ocsmány dolog.

2018. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Rohadt szánalmas. És ezek kormányoznak 2018-ban.
2018. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted hazudtak a plakátokkal, akkor miért vagy fideszes?
2018. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
mert hívő
2018. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Komolyan az vagyok, én kiismerem magam ebbem a rendszerben, jól élünk, egyszerűen nem lehet akárhogy összevissza vezetni az országot, ahogy Gyurcsány elgondolja Vonával együtt, az embereknek megélhetés kell, munkahely, családtámogatás, adókedvezmény, gazdasági stabilitás, és ezt a Fidesz sokkal inkább képes biztosítani, mint az ellenzéki liberális-szoci-cukiskodó roncsderbiből bárki bármilyen koalícióban.
2018. máj. 1. 21:14
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Én is jót röhögnék, ha nem a mi pénzünkből szemetelték volna tele az országot ezekkel a szarokkal.
2018. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nyilván aki rájuk szavazott hiába buta akkor is jobban jár a fidesszel mint monjuk az mszp-vel, gyurcsánnyal vagy a jobbikkal
2018. máj. 1. 21:17
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Én jobbikos vagyok, az első sorosos plakátnál azt hittem a kétfarkúak trollkodnak, utána meg általában a fejemet fogtam és szörnyűlködtem hogy ide süllyedt a közélet. Egyáltalán nem találtam viccesnek.
2018. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*szörnyülködtem
2018. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

A gond az, hogy te nem is vagy fideszes. :D


És akinek 2-nél azért több agysejtje van az átlát egy ilyen kamukérdésen. :P

2018. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!