Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ligetvédőknek van munkájuk?

Ligetvédőknek van munkájuk?

Figyelt kérdés
Csak azért,mert hogy állandóan ott dekkolnak,nem vagyok kormánypárti de nekem ez gyanús azért hogy pl ez a narkosnak kinéző niko akit a valtonos fejbe vágott állandóan kint van.Vagy javában unatkozó egyetemistákból állnak ezek a felforgató bandák ? Csak mert örülnék ha én is ennyire ráérhetnék munka mellett :D
2018. ápr. 28. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%

Saját irodával rendelkező ügyvédként elég rugalmasan kezelhetem a saját munkaidőbeosztásom. Többször voltam kint ligetvédős tüntetésen.


Elképedve olvasom a korábbi hozzászólásokat. Tényleg vannak emberek, akik szerint a ligetvédők munkanélküli, semmirekellő emberek, akiknek nincs más ötletük az idejük eltöltésére, minthogy mostohakörülmények között, "kopaszokkal" és rendőrökkel konfrontálódjanak a Városligetben?


Kedves válaszolók, első körben olvassanak utána az egész témának és csak ezt követően alkossanak véleményt ezekről (a szerintem remek) emberekről.

2018. máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%

Ügyvéd, az...legfeljebb jó reklámértéket látsz abban hogy perelgesd a tényleg munkájukat végző gépkezelőket meg biztonságiakat akiket ezek a veszett majmok támadnak. Rég könnygázzal szét kellett volna oszlatni őket.


Utána néztem. Teljesen érdektelen ,nulla az egész probléma. Néhány fát hatalmas melóval átültetnek ,néhányat kivágnak és újat telepítenek. Ennyi.Minden napos dolog a fakivágás bárhol az országban . A lőtéri kutyát amúgy nem érdekli az egész ,de feltűnési viszketeg maguknak 15 perc hírnevet akaró unatkozó balhét kereső embereknek jó ürügy ez az egész. És jó alkalom a kormány ellenes erőknek ezeket pénzelni.

2018. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

Igen, van munkájuk. Én többet is ismerek, aki normális, dolgozó ember.


Csak némelyiküknek fontos egy ÜGY, és ezért, ami alatt mi idióta kérdéseket teszünk fel, mint a kérdező, vagy épp megpróbálunk normális válaszokat adni, mintha nem is volna idióta kérdés (mint én), vagy némelyek számítógépes játékokat játszanak, szerencsejátékoznak, k...rváznak, kocognak, vagy a heréiket vakargatják, azalatt a ligetvédők a SZABADIDEJÜKBEN egy értelmetlen hobbi helyett egy számukra fontos ügyben vállalnak nyilvános kiállást.


Ez munka mellett épp úgy belefér az ember idejébe, mint órákig nyáladzsani egy brazil szappanopera előtt, facebookozni, vagy ducitornára járni, esetleg bélyeget vagy szalvétát gyűjteni...

2018. máj. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy ügyvéd is kiállhat magánemberként általa fontosnak tartott ügyek mellett, anélkül, hogy ott munkában reménykedne. Plusz egy ingatlanjoggal foglalkozó irodának egyébként sincs szakmailag keresnivalója a Ligetben, egyszerűen mint magánember részt vehet tüntetésen.
2018. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szánalmas, nyomorultak.
2019. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!