Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a magyar politikusok...

Azok a magyar politikusok akik azt hiszik, hogy a nők fiatalon fognak szülni azok 2018-ban élnek?

Figyelt kérdés
A legtöbb fiatal nő már szülni se akar. Akik az 1990-es években születtek azoknak teljesen más az életfelfogásuk, ők már a liberalizmusban nevelkedtek. Az anyaszerep nekik már semmit se jelent, de már az ő szüleiknek se túlságosan sokat. A fidesz kormány téveszmékben él. Azt hiszik még a 20. század közepe van.
2018. ápr. 25. 13:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#20


Mi ez, mély interjú?


Ha annyira kíváncsi vagy, hát 19, van neki, mi tartjuk el,a szülei, gyerek lesz egész életében - a mi gyerekünk, ahogy én is anyám gyereke vagyok és a párom is a szüleié, akárhány évesek is vagyunk.

Nem, nincs unokám, miért lenne? Majd lesz.


Egyéb indiszkrét, a témához egáltalán nem lényeges kérdés?


Amúgy ha már kérdések.

Miért is nem vállalod névvel a szövegeidet???

Már ha tőlem ennyi mindent kérdezel amihez semmi közöd nincsen.

2018. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a százalékaimat, akkor pontosan látod, hogy a 7-es és 12-es válaszokat írtam én. Nem kell ehhez a "fantázia nevem".


Te támadtál nekem személyeskedve mindenféle kérdéssel, hogy mit csinálok a pénzemmel, amikor pontosan leírtam.

Gondolj vissza erre a kérdésre, illetve beszélgetésre akkor, amikor 4-5 év múlva az egyetemista gyermekedet kéred számon miért nem vállal még gyereket és kívánom, hogy őszintén, a jelenleginél sokkal nyitottabb lélekkel hallgasd végig az érveit!


Az idő megy, minden változik, ezt kellene megérteni! Senkit nem érdekel mi volt 20-40-80 évvel ezelőtt. Nem a múltban élünk! Ebből a szempontból abszolút nem releváns, hogy te hogyan jutottál lakáshoz (más generációval nőttél fel), ahogy az sem, hogy nagyanyáink hogyan tették mindezt.


A TE és mások adója? Az ÉN adóm is és mire odajutunk, addigra a támogatásunkra szánt pénzt bőven leadózzuk. :)

Megjegyzem ezerszer inkább fordítom az adómat a gyermekek, családok támogatására, mint a 15. futball stadionra.


Leendő gyermekeimet természetesen én fogom felnevelni, anyagilag és érzelmileg támogatni. Tehát én döntöm el, hogy mikor állok erre készen. Állami szinten maximum ösztönözni tudnak, de ha nem elég erős az ösztönzés, akkor nem jutunk előrébb, ez van. Éppen ezt próbáltam a tudtodra adni, de látszólag veled fölösleges vitatkozni. A hozzászólásaimban megfogalmaztam, hogy szeretnék gyereket, többet is. Lesz is... Ugyanakkor a kormány jelenlegi programja abszolút nem bír ösztönző hatással, tehát többet kéne letennie az asztalra, ha elakarja érni a célját. Ennyi. Nem értem miért kell ebbe mindenfélét belelátni és átmenni ismeretlenül a mocskolásomba.

Én is szidhatnálak téged, szidhatnám a gyermeknevelési módszereidet és mondhatnám, hogy előbb neveltetném fel azokat a gyerekeket a macskámmal, mint veled, de nem mondom, mert nem ismerlek és nem kívánlak néhány hozzászólás alapján megítélni. Főleg nem szülői mivoltodat.

2018. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!