Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszi azt az ellenzék,...

Miért hiszi azt az ellenzék, hogy ők vannak többen?

Figyelt kérdés
A fideszre többen szavaztak, mint az egész ellenzékre caklipakli. Mégis azzal ámítják magukat a tüntetésen, hogy ők vannak többen. Miért?
2018. ápr. 24. 11:06
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
33%
Pont a mostani választások alkalmával lehetett elég precízen kiválogatni a valódi és a hálóval összefogdosott Fidesz szavazókat, világos, hogy a fidesznek a szavazótábora alulról közelíti a másfélmilliót.
2018. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
90%
Azért nyer a fidedz mert a 4-eshez hasonlók folyamatosan a falusiakat szidják. Azok meg csakazért is szavaznak. Ha én is olyan bunkón fogalmaznék mint a négyes mondhatnám hogy vonjuk le a büdöspestiek szavazatát akik gps nélkül ki se találnak a fővárosból a jobbik lenne az egyetlen ellenzéki párt. De én nem akarok így fogalmazni.
2018. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
86%

Ez lett a rögeszméjük. Szavazott az ország 70%-a, plusz a külföldön élő magyarok. Ebből 49% szavazott a Fideszre, 51% pedig valamelyik ellenzéki pártra.


Két dolog miatt viszont ezen igencsak jót szoktam röhögni.

1. Ők a többség. Rendben, ez matematikailag így van. Viszont az a 2% eltérés leginkább lónudli.

2. Korábban még a csapból is az folyt, hogy "aki nem szavaz, az a Fideszre szavaz". Most ez a mondóka hirtelen megszűnt.


Félreértés ne essék, nem akarom a Fideszt védeni, de amíg ilyen érveléseket látok, hogy "mi vagyunk a többség", meg "április 8-án meghalt a demokrácia", addig én nem tudom komolyan venni ezt az egészet. De még azt is tegyük fel, hogy megtörténik a lehetetlen, és lemond a kormány. Mégis ki a búbánat váltsa le őket? A második helyezett a Jobbik lett, ha jól rémlik, ők 20-25%-ot szereztek, plusz ugye Vona is lemondott...


Ideje lenne végre, hogy mindenki a saját portáján sepregessen. Ha lett volna normális ellenzék, nem nyert volna így a Fidesz. Ha a Fidesz nem nyomatta volna ilyen keményen a Soros akciót, és más dolgokat, nem nyertek volna így. Ha a fennmaradó 30% is elment volna szavazni, nem nyert volna így a Fidesz.

2018. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező te nagyon hülye vagy!

Szóval az ellenzéki média nem megbízható, de a propagandamédia igen? Mitől? Mert agymosott vagy? Persze, hogy az vagy. Menjél vissza kapálni a határba. Az erdélyiek meg románok, nem? Na hát akkor.

2018. ápr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!