Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tüntetőket gúnyólják a...

A tüntetőket gúnyólják a szervezők?

Figyelt kérdés

Mostanában direkt kerültem a politikai műsorokat, hireket, mert sok volt a politikából egy időre. A tüntetésről nem is olvsatm, nem is hallottam, csak annyit tudok hogy szombatonként van a Kossuth téren. Viszont tegnap kapcsolgattam a TV-t és érdekes módon a tüntetésről beszéltek valamit, de közben egy gúnyos szöveget hallottam. Olyat, hogy " üzenem a veszteseknek".."megmutatom ki a király".."elnök vagyok" ilyenek. Ismerős dallamok voltak.


A szervezők játszották be a zenét, az emberek meg hallgatták. Mi történt? Belátták, hogy nem volt csalás és nem érdemes tüntetni, mert nincs mi ellen vagy csak a szervezők heccelték az embereket?


2018. ápr. 23. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
hiába okoskodsz még csak annyira sem vagy fancy trendi és szexi mint az ötven6-os emkékév
2018. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Te biztos nem bérkommentelő vagy, mert feltételezhető, hogy a Fidesz az ilyen kérdésekért nem fizet.

.

Nem tudod, milyen TV-műsor nem ismert pillanatiból vonsz le következtetést.

2018. ápr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Igen gúnyolják. Nem a tüntetést szervezők, hanem a tüntetés ellen szervezők. A gúny is egyfajta lejáratás, nem tudtad?


Mit keversz te össze? Nem ismered a politikai szereplőket, nem ismered a médiát, hallasz valamit, azt hiszed ez az oldal mondja, pedig az az oldal. Aztán te meg csodálkozol.


Nem történt semmi, a hatalom változatlanul arrogáns, változatlanul hazudik, az ellenzék még nem tért észhez, vannak már észrevételek, de láthatóan még bizonytalanok, és ahogy lenni szokott, új arcok fújnak új szeleket. Egyre újabbakat. Tudod (feltehetően nem), ilyen a főnixmadár. Valahányszor lecsapják, erősebbként támad fel.

2018. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!