Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP végre eltűnhet a...

Az LMP végre eltűnhet a süllyesztőbe?

Figyelt kérdés

Az LMP sajnos egyértelműen a Fidesz bábja. Bizonyították ezt azzal, hogy Tusnádfürdőn asszisztáltak Orbánék agymosásához illetve akadályozták a koordinált jelöltállítást. Ha visszaléptették volna a totál esélytelen jelöltjeiket akkor nem lenne 2/3.

Most, hogy sorra hagyják ott a pártot, remélem hamarosan a történelem szemétdombjára kerül.


2018. ápr. 17. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha visszaléptek volna, lenne helyette kicsit több Gyurcsótány, csak az hiányzik ennek az országnak, hogy még több DK legyen...
2018. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Én azt olvastam,hogy a Jobbikosok között volt a legtöbb,aki nem szavazott át a taktikai szavazáson.

Akkor miről beszélünk?

2018. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És az megoldás hogy ellenzéki bőrbe bújt Fideszesek legyenek többen?
2018. ápr. 17. 21:04
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

"Én azt olvastam,hogy a Jobbikosok között volt a legtöbb,aki nem szavazott át a taktikai szavazáson.

Akkor miről beszélünk?"


Jobbik a legnagyobb ellenzéki párt, miért kellett volna egy 5%-os Gyurcsányra szavazniuk, te nem szavaztál a 2. legnagyobb pártra akkor marad a Fidesz, ennyi.

2018. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Már 2010 után pofára estem, rájuk szavaztam nagy lelkesen, új párt, minden. Akkor az MSZP kérte őket, hogy ne engedjék a Fidesz 2/3-ot, Schiffer beintett. Akkor még nem zavart, nem voltam vele tisztában mi ez az egész 2/3-ad, de nekik tudni kellett! Leírtam akkor őket, csodálom, hogy még a mai napig valaki hiszi, hogy ők nem a trójai falova a maffiapártnak. Mára viszont a Jobbik a szememben ugyanez lett. Itt a vége, őket ezzel a hozzáállással meghagyom a gárdás keménymagnak, nem valók ők sem az intelligens szavazóknak akik tisztában vannak azzal mi ma Magyarország létező legsúlyosabb, talán már ki sem javítható problémája. Így tér vissza az ember szépen lassan az MSZP-hez, a DK-hoz.
2018. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

"Jobbik a legnagyobb ellenzéki párt, miért kellett volna egy 5%-os Gyurcsányra szavazniuk, te nem szavaztál a 2. legnagyobb pártra akkor marad a Fidesz, ennyi."


Talán azért,mert vannak emberek az országban,akiknek sem a Fidesz se a Jobbik nem felel meg.

Miért szavaznék a 2.legnagyobb pártra?

2018. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Ha az LMP nem lenne, akkor egész Budapesten nem szerzett volna mandátumot a Fidesz. Pofátlanul megvett, ellenzék széthúzó párt. Ezek után én is úgy gondolom, hogy semmi keresnivalója annak a viccpártnak tovább a magyar politikában. Aki innentől kezdve az LMP-t támogatja, azzal a Fidesz-t támogatja, és még mellé hülye is.
2018. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%

"Én azt olvastam,hogy a Jobbikosok között volt a legtöbb,aki nem szavazott át a taktikai szavazáson.

Akkor miről beszélünk?

"


A Jobbik is a Fidesz bábja, meg az LMP is meg a KFKP és a Momentum is az.

2018. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

"Miért szavaznék a 2.legnagyobb pártra?"


Te vartyogtál taktikai szavazásról. Annak a lényege a kormányváltás volt, ehhez a második legnagyobb pártra kell szavaznia mindenkinek, ez ilyen egyszerű.


Persze a Gyurcsány meg az MSZP igazából jól átvert vele téged, az volt a valódi céljuk, hogy ők bejussanak újabb 4 évre és az új pártoktól vegyenek el szavazókat taktikai szavazással, nem a kormányváltás.

2018. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Az öszödi böszmének és az internacionálét bömbölő szociknak kéne végre eltűnni a süllyesztőbe. Amíg ilyen bélsár pártok és emberek vezetik a baloldalt, addig ne csodálkozzunk, hogy minden választáson Fidesz kétharmad lesz.
2018. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!