Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Senkinek nem tűnik fel mekkora...

Senkinek nem tűnik fel mekkora marhaságokat ír az Origo?

Figyelt kérdés

Ma épp az volt a téma, hogy a budapesti tüntetésre Gulyás Márton idehívja a németországi szélsőséges antifasiszta csapatokat (Soros hadsereg), akik már a G20 csúcstalálkozó során is szétverték Hamburgot a globalizáció és a globális pénzügyi hatalom (másnéven háttérhatalom) ellen tüntetve.


Ez csak nekem egy baromi nagy ellentmondás?


Sorosnak - aki a globális pénzügyi hatalom egyik kiemelt alakja, aki épp a globalizációnak és a globális pénzügyi piacoknak, tőzsdéknek köszönheti a vagyonát és a hatalmát - a hadserege egy globalizáció és G20 ellen tüntető csoport lenne?


Szerintem a német antifasiszta anarchisták pont a Soros-félék ellen tüntettek és tüntetnek.


2018. ápr. 14. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem szoktam nézni, szóval nem tűnt fel :D
2018. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De tényleg volt ember, aki ezt elolvasta, és még ilyen szinten sem gondolt bele a dolog abszurditásába?
2018. ápr. 14. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az origo elsősorban szórakoztató média. Ennek tudatában kell fogyasztani a tartalmát. :-)
2018. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétféle ember van: aki már rég nem.hisz az origonak, meg aki akkor is hinne neki, ha ufotámadásról írna.
2018. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
2018. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Néha szoktam olvasni, de max röhögök, mikor tömény hazugság a komplett cikk. Fideszes szavazóként viszont eléggé idegesítő, hogy ezen oldal alapján neveznek mindenfélének, holott elhatárolódom tőlük.
2018. ápr. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Elég szomorú, hogy idáig süllyedt az oldal. Miután bevezették nálunk az internetet, ez volt a kezdőoldalam. Most meg inkább tiltottam a routeremen, hogy még véletlenül se növeljem a kattintásszámot.
2018. ápr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!