Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mikor hány órakor...

Most akkor mikor hány órakor fog kiderülni, hogy csalás történt-e vagy sem? Mikor lesz meg az eredmény?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Türelem! Ne várd az eredményt mert lehet hogy mi itt viccelünk, de úgy sejtem hogy baj lesz!
2018. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha bármi, akárcsak közvetett bizonyíték lesz, akkor elszabadul a pokol! Nekem speciel az első sorba szól a jegyem!
2018. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Már rég kiderült, hogy nem volt csalás. Pár helyen lehetett hiba, a Fidesz kárára is volt, (ennyi ember közül mnidig van, aki hibázik), de ez nem befolyásolta érdemben a végeredményt.


Aánlott olvasmányok:


[link]


[link]


[link]

2018. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Orbánnal pedig csak annyi a baj hogy gyerekkorában mindent megengedtek neki, csak a gáz-csapot nem!
2018. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

"Aánlott olvasmányok: "


Origó, meg valami nevesincs oldal :DDD Ha-ha-ha

2018. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Álmodik a nyomor~
2018. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
3: Na húzzál a fideszpropagandáddal a sunyiba.
2018. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha ezt a videót letörlik. Én szerintem igazat mondd a férfi, a hangjából azt veszem ki, hogy a titok valóban létezik, és nem tudja elmondani rendesen, mert fél és nem hiszi, hogy bárki is elhiszi.

2018. ápr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8: Mondjuk az is sokat elmond az ellenzéki pártok kompetensségéről, hogy már 7 óra előtt értesítették őket, viszont le se sz...rták.
2018. ápr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 vagyok


Sokan most sem hiszik el, lehet ők sem hittek neki, és vakok voltak, hogy biztos nyerni fognak. Esetleg ha elkezdték volna híresztelni, akkor az Origó meg társai lehozzák, hogy hazudnak. Talán lefizették őket.


Már kiderült, nekem ez a videó bizonyíték rá, és az, hogy egy másik válaszomban is belinkeltem a videót, azt a válast pedig ma már nem találtam meg. Miért törölték le, ha nem titkolózás miatt?

2018. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!