Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tüntetők Gyurcsány-kormányt...

A tüntetők Gyurcsány-kormányt akarnak?

Figyelt kérdés
Szerintem aki Orbán Viktor ellen tüntet, az Gyurcsány szekerét tolja. Nem csak én gondolom ezt így...

2018. ápr. 14. 18:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%

ti nektek ez a két világ létezik? orbán és gyurcsány?

haladjatok már a korral basszus

2018. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Tizenegyes!


Mondj még egy potens miniszterelnökjelöltet baloldalról!


Gyurcsány egyszer már legyőzte Orbánt...

2018. ápr. 14. 18:36
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
#6! "Nem hallom a balliberálisoktól, hogy elhatárolódnának Gyurcsánytól. " Én meg nem hallom a fideszesektöl, hogy elhatárolodnának Orbántol! Pedig ez a nagyobb gond!
2018. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"Mért, mitól nem szabad most Magyarország?"


A fidesz rémuralmától.

2018. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

@9

Toroczkai. Aki a Jobbikra szavazott (ahogyan én is), az miatta szavazott rá, nem a köpönyegforgató, hanukázó-allahozó Vona miatt.

2018. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Rendben, Torockai.


Azt nem értem csak, ha olyan nagy magyar hazafi, akkor miért is vonul Gyurcsánnyal meg a több Soros-kutyával a vitathatatlan népfelhatalmazással rendelkező nemzeti kormány ellen? Nekem furcsa, ez, dehát a jobbikosoknak lehet hogy ennyire rövid a memóriájuk...

2018. ápr. 14. 19:13
 17/17 anonim ***** válasza:

"vitathatatlan népfelhatalmazással rendelkező nemzeti kormány"

Mert bizony eléggé vitatható az a népfelhatalmazás. Mondjuk még így is ezerszer inkább Fidesz, mint bármely balos vagy centralista szutyok, de maradjunk inkább a Jobbiknál.

2018. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!