Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más népek is ilyen buták,...

Más népek is ilyen buták, mint a magyar?

Figyelt kérdés

Bárhol el tudta volna ezt játszani a Fidesz? Szerintem nem. Miért ilyen végtelenül buták itt az emberek?

Nagyon el vagyok keseredve.


2018. ápr. 14. 10:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%

"Azt te csak hiszed, proletár barátom. A németek átlagban rendkívül okosak, ügyesek, kreatívak, rátermettek és kompetensek."


Jah hát mondjuk látszik is a fejükön, hogy hozzád képest azok.

2018. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
40%
A németek a világ legjobb autóikat tervezik meg, a világ legjobb szoftvereit állítják elő, a világ legjobb gyártástechnológiáit alkotják meg. Soroljam még? A magyarok mit is? Jaaa, na büdös semmit nem tudnak felmutatni a szánalmas 100-140 ezer forintos szalagüzemeken kívül, azt is a németek hozták ide, mert a németek nélkül azok az emberek, szó szerint éheznének, mint Albániában.
2018. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
7%

Utolsó szerintem hagyd, valószínűleg a németek legbutább embere is okosabb mint itt a legokosabb magyar barom.

mellesleg nekem nem (túl) rossz a fidesz szóval nem azért állítom hogy a magyar ostoba mert nem tetszik a hatalmon lévő, egy szerűen a magyar egy elbutított ostoba birka nép

2018. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%

"A németek a világ legjobb autóikat tervezik meg, a világ legjobb szoftvereit állítják elő"


Hát mondjuk csalószoftverben tényleg világelsők, de a leggyorsabban szétrohadó autó kategóriát is megnyerték.

2018. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon okosak a németek tényleg hogy az idióta Merkelt szavazzák meg a Wilkomenezik a milliónyi terroristának és bantunak ,aztán mikor azok megindulnak, szétkeni az egész eu-n a saját sarát. És mi vagyunk a szemetek ,hogy ezt nem tűrjük el.
2018. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
A svájciak, izlandiak, finnek, írek szerintem okosabbak lehetnek, de a legtöbb nép hasonló.
2018. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

" A németek átlagban rendkívül okosak, ügyesek, kreatívak, rátermettek és kompetensek."


Jah de egy villanykörte kicserélése már szakembert igényel nekik. Ha pedig megszólod hogy 30-40€ kiszórnak a villanyszerelőnek ezért akkor még téged néznek hülyének

2018. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
A németek hasonló szinten vannak, már a választók, kérdés, melyik rosszabb. Azért ők is egy németellenes komcsi mellett állnak, aki deklaráltan fel akarja számolni a nemzetüket, országukat. Itt meg nemzetinek maszkírozott Orbánokat, Deutsch Tamásokat, Andy Vajnákat választanak meg nem létező problémák (migránsok) miatt. Amerikában Trump és Hillary közül lehetett választani...
2018. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"amivel most forintba átszámolva milliókat keresek havi szinten"


közben meg tolod a GYK-t ezerrel mi? :D

2018. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
65%

Ja és kifelejtettem, hogy "mellesleg" a világ egyik legerősebb gazdasága a német gazdaság, biztos azért gazdagok mert hülyék :D Bezzeg a mélyszegény magyarok...


Egyébként meg lehet nézni, az utóbbi években a munkahelyek 90%-át németek teremtették itthon. Nélkülük te is úgy élnél mint egy albán, makedón. Németország nélkül Magyarországon most is 30%-os munkanélküliség lenne, csak szólok.

2018. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!