Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más népek is ilyen buták,...

Más népek is ilyen buták, mint a magyar?

Figyelt kérdés

Bárhol el tudta volna ezt játszani a Fidesz? Szerintem nem. Miért ilyen végtelenül buták itt az emberek?

Nagyon el vagyok keseredve.


2018. ápr. 14. 10:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Fele cigány,fele 70-es,80-as nyugger.Mit vártál?Plusz ott a sok köz(rab)szolga és a koncból nyerészkedő bűnöző réteg.Nekik király a fizess.Remélem egymást zabálják fel,mert én lelépek innen.
2018. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
23%
Antidepresszáns a megoldás!
2018. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
21%
Azbemberek egyformék az egész világon
2018. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
16%
az 1.-nek igaza van, csak hozzátenném hogy a fiatalok is buták mint a tök, a magyar embernél ostobább a világon nincs és nem is lesz
2018. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%

Mert az okos emberekből sokan elmentek már innen. És rengeteg hülye maradt. Ahogy írták már előttem is, de a selejt az maradt. Elöregedő társadalom, rengeteg nyugdíjas, posztkommunista ország vagyunk, rengeteg buta lumpen proletár és leszármazottja, és a sok romáról nem is beszélve.

(csak hogy értsd, a mostani NDK-s németek is sokkal hülyébbek mint az NSZK-sok átlagban, az embereket egyszerűen elbutította, elproletárosította a kommunizmus)

Szóval igen, a nyugati országokhoz képest igenis buta emberek élnek itt. Ezért is ilyen rossz az ország gazdasága és versenyképessége és ezért nincs itt semmi kreativitás és innováció, csak összeszerelő munkák, 0 kreativitással

2018. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Más népeknél mindenki minimum agysebész.
2018. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
A német az például rendkívül ostoba faj.
2018. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
63%
Azért durvák azok az emberek akik mocskolják a saját népüket csak azért, mert nem olyan politikai hatalom van, amilyet ők szerettek volna.
2018. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
30%

#7


Azt te csak hiszed, proletár barátom. A németek átlagban rendkívül okosak, ügyesek, kreatívak, rátermettek és kompetensek. Tőlük tanultam meg a szakmámat mesteri szinten, amivel most forintba átszámolva milliókat keresek havi szinten. Az otthoni oktatás még viccnek is rossz volt.

2018. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
2%
Szerencsére a hulladékabbja az kitakarodott mostmár külföldre. Vége a fidesz rémuralmának, bár a fidesz üldözte el a többséget, de önmaga kárára. Akik itthon maradtak életerős intelligens emberek és eltakarítják a fideszbűnözőket.
2018. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!