Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett még Fidesz ellenese...

Miért lett még Fidesz ellenesebb a közhangulat a választások óta?

Figyelt kérdés

Nagyon durva, az ismerősi körömben olyanok szidják a Fideszt vasárnap óta, akikről nem is tudtam, hogy foglalkoznak egyáltalán politikával.

Mindenki csalásról beszél és arról, hogy normál esetben még az sima többségük sincs meg.



2018. ápr. 13. 12:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
52%
A Kúriánál már kicsit jobb a helyzet de ott is bevan már építve sok fideszes ember aki az orbán fennhatósága alatt cselekszik.
2018. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk tényleg durva:


[link]


De elvileg nagyon sok ilyen.

Nem kellene új választásokat kiírni, fokozott ellenzéki és EU-s megfigyelők közreműködésével??

2018. ápr. 13. 13:10
 13/28 anonim ***** válasza:
60%
Az emberek többségének a töke ki van a Fidesszel, erre megint megszavazta őket a zombisereg. Persze, hogy ki vannak akadva az emberek.
2018. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

10: Engem sem különösebben zavart volna, mert nekem spec. az egykulcsos szja, a csok, meg a családi adókedvezmény nagyon jó, mi a párommal együtt 7 számjegyű fizetést viszünk így haza.

Hanem ez, hogy tényleg ennyire gátlástalanul elcsalták a választást, azért ez undorító.

2018. ápr. 13. 13:13
 15/28 anonim ***** válasza:
63%

Volt olyan szavazókör ahol az előző választásokhoz képest harminszor több volt az érvénytelen szavazatok száma, de átlagosan is tízszázalékot meghaladta az érvénytelen szavazatok száma országszerte, és ez csak az érvénytelen szavazatok statisztikája, és akkor még nem beszéltünk a rengeteg egyéb csalási metódusról.


Itt már kevés a szavazatok újraszámolása, követelni kell az EU által ellenörzött új választásokat!

2018. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
39%
Kár hogy az itt ellenőrző nemzetközi szervezet mindent rendben talált. De te a fotelból jobban belelátsz a választás lebonyolításába.
2018. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
15: Az újraszámolásnak én sem látom értelmét, mert már csak a kozmetikázott adatokat lehetne újraszámolni.
2018. ápr. 13. 13:17
 18/28 anonim ***** válasza:
73%
Így igaz.
2018. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
19%
Már az mszp szerint sem volt csalás, csak néhány ütődött jobbikos hiszi, hogy nyert vona gábor 5 millió szavazattal, amiből 4 milliót elcsaltak, a fidesz meg be sem jutott volna. Ugye.
2018. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
59%

"Már az mszp szerint sem volt csalás,"


Erről légyszives dobjál már vagy két független linket ha kérhetem.

2018. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!