Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy a holnapi...

Lehetséges, hogy a holnapi tüntetés forradalomba csap át?

Figyelt kérdés
elvégre max 3 millió ember akarata uralkodik 7 millióén
2018. ápr. 13. 07:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Szinte már várjátok, hogy Majdan legyen a Kossuth térből ugye?
2018. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Velünk magyarokkal mindent meg lehet tenni, legfeljebb tüntetgetünk egy kicsit. A maximum az, ami 2006-ban volt, hogy egy maroknyi öntudatos hazafi kiállt magáért, de akkor is több volt a birka, ezért abból se lett siker.
2018. ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok fideszes, de: nem tartom valószínűnek hogy komolyabb balhė legyen. Max kisebb rendbontás várható. Hogy kėsőbb mit, hogyan alakítanak a 2/3al azt ugye nem lehet megmondani... Nagyon sok hozzájuk köthető a nėpnek nem tetsző ügyük van. (Fideszeseknek sem tetsző,ami nem politikai,de annak előnyeit ėlvező dolog) Szóval lehet kėsőbb akár komolyabb fellėpės is. Szerintem most nem lesz.
2018. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Nincs igazad, demokratikus úton választottuk a kormányt. Ha le akartátok volna váltani, akkor egységesen szavaztok, nem pedig ezerfele. Sírásnak helye nincs.
2018. ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Én se értem ezt a tüntettetést. Azért vesztett az ellenzék, mivel igaz, hogy több szavazatot kapott mint a Fidesz, de a szavazataik megoszlottak. Nem érthető, hogy melyik pártot akarja ez a tüntetés a hatalomba segíteni? Hiába írnának ki új választást, azt is megnyerné a Fidesz. Az is lehet, hogy nagyobb győzelmet is aratna, ahogy azt hiszem Ózdon történt, ahol a újra megrendezett választáson a Jobbik több szavazatot kapott mint az előzőn, amit a Fideszesen csalásnak minősítettek.
2018. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

#5 vagyok:

A DK, MSZP-PM azzal tehetett volna legtöbbet a kormányváltásért, ha egyáltalán nem indulnak, és az LMP a Jobbikkal indul koalícióban. A baloldali szavazókat ezzel mind megszerezte volna.

2018. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
56%
A Fidesz tart ettől, ezért nagyon sok rendőrt vezényelnek fel. A határon alig marad rendőr. De nem hiszem, hogy lesz komoly balhé.
2018. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
Igen, azt akarjak
2018. ápr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Már bocs, de 3 millió ember akarata uralkodik a legnagyobb jóindulattal is 3 millióén. Aki nem ment el szavazni, azt ne számold az ellenzékiekhez. Ilyen alapon minden kormányról elmondható, hogy keményen kisebbségben van. És igen, ilyen alapon még az imádott mszp-kormányaid is a népakarat ellenében uralkodtak.

És milyen alapon uralkodhatna mondjuk az mszp akarata? ők. kb. 700ezren vannak 9,3 millióval szemben. És akkor a nyomorúságos dk-ról nem is beszéltünk.

A fidesz nem azért győzött, mert a kisebbségi vélemény legyűrte a többségit. Hanem azért, mert az ellenzék szétaprózódott, és nem tudott hiteles alternatívát felmutatni. de nyilván ezen nem fognak elgondolkodni, ahogy az elmúlt 3 vesztes választás egyike után sem tették meg.

2018. ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%
2018. ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!