Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az idősek mikor fognak végre...

Az idősek mikor fognak végre ràjönni, hogy fidesz imàdatukkal a fiatalokat, gyerekeiket, unokàikat üldözik el?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 12. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
". Hála a Viktátornak most szépen kiraknak minket az Eu-ból, és fizethetjük vissza a belénk ölt száz és ezer milliárdokat." Nem fognak, Görögordszagot sem raktak ki pedig egy penznyelö automata, amugy egy kizarshoz minden tagorszag hozzajarulasa szüksegs lenne, de Lengyelorszag biztos, hogy vetozna, de nagy valoszinüseggel a többi visegradi orszag, illetve Ausztria is
2018. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
5%

Én elég sok időssel szoktam beszélni és letolják a jövőt meg a kivándorlást.

A többségnek annyi a nyugdíja hogy havi 1 jó kajálás nyugdíj napján a hónap többi része meg vegetáció.

És akkor erre az életre kapnak 2x10ezret meg mínusz 12t a fűtésből és bőven meg is vannak véve.

2018. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

"Ne zavartasd magad, de minden korcsoportban a fidesz a legnepszerübb part."


A statisztika azt is egyértelműen kimutatja,hogy minél fiatalabb korcsoportot veszünk,annál kevesebb a fideszes.

2018. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%
pedig a fidelitas is elég népes...
2018. ápr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Libers Pertz ***** válasza:
25%
Nem baj, hogy minden korcsoportban a fidesz volt a legnépszerűbb. Én 28 évesen szavaztam a fideszre és volt bőven tőlem fiatalabb ismerős is aki szintén. Huszonpár évesen fideszre szavaztak, milyen érdekes, hogy nekik mégsem olyan rossz, hogy hírtelen migrálniuk kell? Meg én is vígan élek. Karácsony Gergő is megmondta nektek, tudni kell veszteni.
2018. ápr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17%
Fiatal vagyok és Fideszes. És sokan vagyunk, de én sem kérkedek vele, mert olyan agresszív a másik oldal. Nem akarok senkivel összeveszni a politika miatt. Szal ha vki szidja nekem a Fideszt csak hallgatom. Mev hát aki vak azzal úgysem lehet arról beszélni ami az orra előtt van de mégis elbotlik benne. Mév azt is megmagyarázza nekem, hogy rossza családi adókedvezmény pedig gyereke van. Az ilyennel miről beszéljek ha egyszerűen idióta. Az ingyen kaját is megmagyarázzák, hogy rossz, pedig azt hinnéd nem lehet, de igen abban is találnak rosszat. Mindenben úgy keresik a hibát, a negatívumot, a kritizálásra való okot. Olyan negatív energiavámpír fapofák, legjobb őket elkerülni, de ha már tényleg beszélned kell velük akkor csak hümmögj es adj igazat, gyorsabban szabadulsz :D
2018. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

" Fiatal vagyok és Fideszes. És sokan vagyunk, de én sem kérkedek vele, mert olyan agresszív a másik oldal. Nem akarok senkivel összeveszni a politika miatt. Szal ha vki szidja nekem a Fideszt csak hallgatom. Mev hát aki vak azzal úgysem lehet arról beszélni ami az orra előtt van de mégis elbotlik benne. Mév azt is megmagyarázza nekem, hogy rossza családi adókedvezmény pedig gyereke van. Az ilyennel miről beszéljek ha egyszerűen idióta. Az ingyen kaját is megmagyarázzák, hogy rossz, pedig azt hinnéd nem lehet, de igen abban is találnak rosszat. Mindenben úgy keresik a hibát, a negatívumot, a kritizálásra való okot. Olyan negatív energiavámpír fapofák, legjobb őket elkerülni, de ha már tényleg beszélned kell velük akkor csak hümmögj es adj igazat, gyorsabban szabadulsz :D"


Még van pofád agresszívnak nevezni a "másik oldalt"? Tipikus genyó, féreg fideszes vagy, aki szerint aki nem fideszes az idióta. Bagoly mondja verébnek.

2018. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Libers Pertz ***** válasza:
32%
Utolsó! Csak vesd össze a te stílusos az övével. Már csak, ha magadból indulsz ki is igaza van az előtted szólónak.
2018. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!